E-link China Technology Co., Ltd.

Co. τεχνολογίας της Κίνας ε-συνδέσεων, ΕΠΕ.
Επαγγελματικός κατασκευαστής προϊόντων οπτικών επικοινωνιών ινών και μετάδοσης ασφάλειας CCTV

 

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταμετατροπέας μέσων ινών ethernet

Το 10/100/1000 βάση-τ στη 100/1000 ίνα μετατροπέων MEDIA βάση-Χ SFP σε Ethernet ενσωμάτωσε την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

καλής ποιότητας Βιομηχανικός μετατροπέας μέσων Ethernet για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Βιομηχανικός μετατροπέας μέσων Ethernet για τις πωλήσεις
Ο μηχανικός έλυσε το πρόβλημά μας πολύ γρήγορα, και η υπηρεσία είναι πολύ καλή. Πολύ επαγγελματικό εργοστάσιο.

—— Robert lichtenstein-Καναδάς

Δεν είχα καμία ανησυχία, αγόραζα και εξέταζα, έτσι ο εξοπλισμός είναι εντάξει. Έτσι ο εξοπλισμός και λογιστικός είναι εντάξει, συνεχίζουμε και την επιχείρηση.

—— Anek – Ταϊλάνδη

Είμαι πολύ ικανοποιημένος με το μετατροπέα μέσων λαμβανόμενο, η ποιότητα διαταγής cOem είναι υψηλή.

—— Faize akçaba-Τουρκία

Οι πωλήσεις ε-συνδέσεων είναι πολύ επαγγελματικές, δίνουν μου όχι μόνο το προϊόν, αλλά και στη λύση. Όλοι οι μετατροπείς μέσων ινών ε-συνδέσεων και οι διακόπτες σημείου εισόδου λειτουργούν καλά.

—— Patrícia Maia-Βραζιλία

Είμαι Online Chat Now

Το 10/100/1000 βάση-τ στη 100/1000 ίνα μετατροπέων MEDIA βάση-Χ SFP σε Ethernet ενσωμάτωσε την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

Κίνα Το 10/100/1000 βάση-τ στη 100/1000 ίνα μετατροπέων MEDIA βάση-Χ SFP σε Ethernet ενσωμάτωσε την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος προμηθευτής
Το 10/100/1000 βάση-τ στη 100/1000 ίνα μετατροπέων MEDIA βάση-Χ SFP σε Ethernet ενσωμάτωσε την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος προμηθευτής Το 10/100/1000 βάση-τ στη 100/1000 ίνα μετατροπέων MEDIA βάση-Χ SFP σε Ethernet ενσωμάτωσε την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος προμηθευτής Το 10/100/1000 βάση-τ στη 100/1000 ίνα μετατροπέων MEDIA βάση-Χ SFP σε Ethernet ενσωμάτωσε την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Το 10/100/1000 βάση-τ στη 100/1000 ίνα μετατροπέων MEDIA βάση-Χ SFP σε Ethernet ενσωμάτωσε την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: GuangDong
Μάρκα: E-link
Πιστοποίηση: CE FCC RoHS
Αριθμό μοντέλου: Lnk-3012-SFP σειρά

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: USD 29 pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή
Χρόνος παράδοσης: 5-8
Όροι πληρωμής: Western Union, Moneygram, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 ανά στόμα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Διαστάσεις (W Χ Δ Χ Χ): 71 X 94 X 26 χιλ. Βάρος: 200g
Απαιτήσεις δύναμης: Εναλλασσόμενο ρεύμα 100-240V 50/60Hz 0.15A Max Κατανάλωση Ενέργειας: <3w>
αυτόματος-αίσθηση 100/1000M: Υποστήριξη Θερμοκρασία αποθήκευσης: -10~70 βαθμοί Γ
Θερμοκρασία λειτουργίας: 0~50 βαθμοί Γ Συμμόρφωση κανονισμού: CE, Rohs και FCC

 

Το 10/100/1000 βάση-τ στη 100/1000 ίνα μετατροπέων MEDIA βάση-Χ SFP σε Ethernet ενσωμάτωσε την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

 

Πρότυπο: Lnk-3012-SFP σειρά

Επισκόπηση

 

Το lnk-3012-SFP είναι εξοπλισμένο με έναν χαλκό 10/100/1000base-τ RJ45 και μια διεπαφή οπτικών ινών 100/1000base-Χ SFP με την ενσωματωμένη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος. Ο μετατροπέας μέσων εκπληρώνει την αυτόματος-αίσθηση 100/1000M στο λιμένα οπτικών ινών, τα οποία αυξάνουν την ευελιξία ολόκληρου του δικτύου. Η αυλάκωση SFP του lnk-3012-SFP είναι συμβατή με 100base-FX και 1000base-SX/LX/WDM μέσω των πομποδεκτών οπτικών ινών SFP.

Ο πελάτης μπορεί εύκολα να μεταναστεύσει από την ίνα 100M σε Gigabit χωρίς μεταβαλλόμενο εξοπλισμό το (CPE) προϋποθέσεων πελατών. Έναρξη που χρησιμοποιεί το lnk-3012-SFP στην τρέχουσα υποδομή 100M σας. Όταν είστε έτοιμοι να κινηθείτε προς Gigabit Ethernet, αλλάξτε μόνο τον κεντρικό διακόπτη και όλο το lnk-3012-SFP θα προσαρμοστεί αυτόματα στην ταχύτητα Gigabit. Αυτό κόβει τον αριθμό επισκέψεων πελατών σε μισό και μειώνει το κόστος εγκαταστάσεων με 50%. Καμία ανάγκη για τον ιδιόκτητο εξοπλισμό, αυτό δεν είναι συμβατή με σας υπάρχοντα προϊόντα Ethernet και ακολουθεί όλα τα αποδεκτά πρότυπα.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

· 1 λιμένας 10/100/1000base-τ RJ45 με την αυτόματη λειτουργία MDI/mdi-Χ

· 1 διεπαφή SFP, 100/1000base-Χ με διπλό σύστημα λειτουργίας (αυτόματη ανίχνευση)

· IEEE 802,3/πρότυπα 802.3u/802.3ab/802.3z Ethernet υποχωρητικά

· Αυτόματος-διαπραγμάτευση υποστηρίξεων και 10/100Mbps μισές/σύνολο - ντούμπλεξ και σύνολο 1000Mbps - διπλός τρόπος

· Αποτρέπει την απώλεια πακέτων με την πίσω πίεση (ημιαμφίδρομη) και IEEE 802.3x τον έλεγχο ροής πλαισίων μικρής διακοπής (πλήρης-ντούμπλεξ)

· 9K τεράστια υποστήριξη μεγέθους πλαισίων

· Υποστήριξη λειτουργίας LFP

· Ενισχυτική μετάδοση χαμηλός-χρονικών καθυστερήσεων

· Ενσωματωμένη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

· Εξαιρετικά - χαμηλής ισχύος κατανάλωση (λιγότερο από 3W), αξιόπιστη και σταθερή απόδοση

 

Τεχνικοί δείκτες

Προδιαγραφές υλικού
Διεπαφή χαλκού 1 Χ 10/100/1000BASE-Τ RJ45 TP
Αυτόματος-MDI/MDI-Χ, αυτόματος-διαπραγμάτευση
Διεπαφή οπτικών ινών 1 διεπαφή Χ 1000BASE-SX/LX/BX SFP.
Συμβατό σύστημα με 100base-FX SFP
Συνδετήρας Μετακινούμενος τελικός φραγμός 6 καρφιτσών
Η καρφίτσα 1/2 για τη δύναμη 1, καρφίτσα 3/4 για το συναγερμό ελαττωμάτων, καρφώνει το 5/6 για τη δύναμη 2
Συναγερμός Παρέχει μια παραγωγή ηλεκτρονόμων για τη διακοπή ρεύματος
Το ρεύμα ηλεκτρονόμων συναγερμών φέρνει τη δυνατότητα: 1A @ συνεχές ρεύμα 24V
Οδηγήσεις ■ TP: 10M
■ TP: 100M
■ TP: 1000M
■ FX: 100M
■ FX: 1000M
■ PWR
Διαστάσεις (W Χ Δ Χ Χ) 71 X 94 X 26 χιλ.
Βάρος 200g
Απαιτήσεις δύναμης Εναλλασσόμενο ρεύμα 100-240V 50/60Hz 0.15A Max
Κατανάλωση ισχύος/διασκεδασμός <3w>
Καλώδια δικτύων 10/100/1000base-τ:
Cat3, 4, 5, 5e, καλώδιο 6 UTP (100 μέτρα, μέγιστο)
EIA/TIA-568 100 ωμ STP (100 μέτρα, μέγιστο)
1000base-SX:
καλώδιο οπτικών ινών 50/125μm ή 62.5/125μm πολλαπλού τρόπου, μέχρι 550m (ποικίλος στην ενότητα SFP)
1000base-LX:
καλώδιο οπτικών ινών 9/125μm single-mode, μέχρι τα χιλιόμετρα του 10/20/30/40/50/60/70/120 (που ποικίλλουν στην ενότητα SFP)
100base-FX:
καλώδιο οπτικών ινών 50/125μm ή 62.5/125μm πολλαπλού τρόπου, μέχρι
2 χιλιόμετρα (που ποικίλλουν στην ενότητα SFP)
καλώδιο οπτικών ινών 9/125μm single-mode, μέχρι τα χιλιόμετρα του 20/40/60 (που ποικίλλουν στην ενότητα SFP)
Προσαρμογή προτύπων
Συμμόρφωση προτύπων IEEE 802,3 10Base-τ
IEEE 802.3u 100Base-TX
IEEE 802.3ab 1000Base-τ
IEEE 802.3z 1000Base-SX/LX
Συμμόρφωση κανονισμού CE, RoHS και FCC
Περιβάλλον
Θερμοκρασία Λειτουργία: 0~50 βαθμοί Γ
Αποθήκευση: -10~70 βαθμοί Γ
Υγρασία Λειτουργία: 5~95% (non-condensing)
Αποθήκευση: 5~95% (non-condensing)

*Specifications υποκείμενα στην αλλαγή χωρίς προειδοποίηση.

 

Το 10/100/1000 βάση-τ στη 100/1000 ίνα μετατροπέων MEDIA βάση-Χ SFP σε Ethernet ενσωμάτωσε την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

Στοιχεία επικοινωνίας
E-link China Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mike

Τηλ.:: +8613590128773

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

δύναμη πάνω στον εγχυτήρα ethernet

Η δύναμη Gigabit ε-συνδέσεων πάνω στη ράγα εισαγωγής δύναμης εγχυτήρων 12~48VDC Ethernet DIN/ο τοίχος τοποθετεί

Η ενιαία δύναμη λιμένων 60W πάνω στη ράγα υποστήριξης DIN συσκευών Ethernet/ο τοίχος τοποθετεί την εγκατάσταση

10/100/1000Mbps εγχυτήρας 95 σημείου εισόδου υψηλής δύναμης μετάδοση Watt 802.3bt 100m

48 βολτ 2 δύναμη σημείου εισόδου της Cisco λιμένων πάνω στον εγχυτήρα 10/100/1000Mbps 15.4W Ethernet

Βιομηχανικός διακόπτης σημείου εισόδου Ethernet

2 1000Base SFP - βιομηχανικός Gigabit Ethernet διακόπτης σημείου εισόδου Χ, διακόπτης σημείου εισόδου Rackmount Ethernet

Ανθεκτικός βιομηχανικός διακόπτης 4 λιμένας 10/100/1000T 802.3at PoE+ 2 λιμένας 100/1000X SFP σημείου εισόδου Ethernet

10/100/1000M δύναμη σημείου εισόδου 8 λιμένων πάνω στο διακόπτη 2 λιμένας 100/1000M SFP IP40 Ethernet Gigabit

IP40 βιομηχανικός διακόπτης 16 λιμένας 10/100/1000T 802.3at PoE+ 8 λιμένας 100/1000X SFP σημείου εισόδου Ethernet

SDI στο μετατροπέα οπτικών ινών

Μίνι 3g/hd-SDI στο μετατροπέα ινών με τη λειτουργία ελέγχου

3g-SDI SDI στο μετατροπέα 10KM οπτικών ινών μακροχρόνια ικανότητα μετάδοσης 2 Watt

HD SDI στο μετατροπέα οπτικών ινών με τον μπροστινό ήχο

Ethernet πέρα από το μετατροπέα ινών στοιχεία sd/hd/3g-SDI + RS485/RS422/RS232 + 10/100M

Αίτηση κράτησης

| Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας μετατροπέας μέσων ινών ethernet προμηθευτής. Copyright © 2017 - 2020 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.