E-link China Technology Co., Ltd.

Co. τεχνολογίας της Κίνας ε-συνδέσεων, ΕΠΕ.
Επαγγελματικός κατασκευαστής προϊόντων οπτικών επικοινωνιών ινών και μετάδοσης ασφάλειας CCTV

 

Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΠαρουσίαση σε συνέχειες στο μετατροπέα μέσων οπτικών ινών

Πολυ λιμένας Rj11/παρουσίαση σε συνέχειες Rj45 στο μετατροπέα μέσων οπτικών ινών, ενιαίος τρόπος στον πολλαπλού τρόπου μετατροπέα 

Κίνα E-link China Technology Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Κίνα E-link China Technology Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Ο μηχανικός έλυσε το πρόβλημά μας πολύ γρήγορα, και η υπηρεσία είναι πολύ καλή. Πολύ επαγγελματικό εργοστάσιο.

—— Robert lichtenstein-Καναδάς

Δεν είχα καμία ανησυχία, αγόραζα και εξέταζα, έτσι ο εξοπλισμός είναι εντάξει. Έτσι ο εξοπλισμός και λογιστικός είναι εντάξει, συνεχίζουμε και την επιχείρηση.

—— Anek – Ταϊλάνδη

Είμαι πολύ ικανοποιημένος με το μετατροπέα μέσων λαμβανόμενο, η ποιότητα διαταγής cOem είναι υψηλή.

—— Faize akçaba-Τουρκία

Οι πωλήσεις ε-συνδέσεων είναι πολύ επαγγελματικές, δίνουν μου όχι μόνο το προϊόν, αλλά και στη λύση. Όλοι οι μετατροπείς μέσων ινών ε-συνδέσεων και οι διακόπτες σημείου εισόδου λειτουργούν καλά.

—— Patrícia Maia-Βραζιλία

Είμαι Online Chat Now

Πολυ λιμένας Rj11/παρουσίαση σε συνέχειες Rj45 στο μετατροπέα μέσων οπτικών ινών, ενιαίος τρόπος στον πολλαπλού τρόπου μετατροπέα 

Multi Port Rj11 / Rj45 Serial To Fiber Optic Media Converter , Single Mode To Multimode Converter 
Multi Port Rj11 / Rj45 Serial To Fiber Optic Media Converter , Single Mode To Multimode Converter  Multi Port Rj11 / Rj45 Serial To Fiber Optic Media Converter , Single Mode To Multimode Converter  Multi Port Rj11 / Rj45 Serial To Fiber Optic Media Converter , Single Mode To Multimode Converter  Multi Port Rj11 / Rj45 Serial To Fiber Optic Media Converter , Single Mode To Multimode Converter  Multi Port Rj11 / Rj45 Serial To Fiber Optic Media Converter , Single Mode To Multimode Converter  Multi Port Rj11 / Rj45 Serial To Fiber Optic Media Converter , Single Mode To Multimode Converter 

Μεγάλες Εικόνας :  Πολυ λιμένας Rj11/παρουσίαση σε συνέχειες Rj45 στο μετατροπέα μέσων οπτικών ινών, ενιαίος τρόπος στον πολλαπλού τρόπου μετατροπέα 

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Αυτόνομο Ιστός-έξυπνο 10G OEO μετατροπέων 3R πρότυπο περιγραφής 10G OEO μετατροπέας-3R SFP+-SFP+ 1.j
Μάρκα: E-link
Πιστοποίηση: CE/FCC/Rohs
Αριθμό μοντέλου: Lnk-277 σειρά
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή
Χρόνος παράδοσης: 5-8 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 ανά μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τμηματικός συνδετήρας: Rs-232: DB9, RS-422, RS-485: τερματικό του Φοίνικας Υποδοχή σύνδεσης Fiber: Πρότυπα Sc, ST/FC προαιρετικό
Απόσταση ινών: 2~80km Τροφοδοσία: 110V ~ 240VAC σε 5VDC με τον εξωτερικό προσαρμοστή δύναμης
Θερμοκρασία λειτουργίας: -25°C σε +70°C όνομα: Fiber να Ethernet μετατροπέα
Υψηλό φως:

Εναλλαγή RS485 σε οπτικών ινών μετατροπέα

,

rs422 στο μετατροπέα οπτικών ινών

Τμηματικό RS232/RS422/RS485 στο διαποδιαμορφωτή οπτικών ινών

Βιομηχανική παρουσίαση σε συνέχειες στο μετατροπέα μέσων ινών

 

Πρότυπο: Lnk-277 σειρά

Επισκόπηση

Lnk-277 η σειρά είναι ένας βιομηχανικός βαθμός rs-485 rs-232/rs-422/στο μετατροπέα οπτικών ινών που μετατρέπει έναν τυποποιημένο πομποδέκτη rs-232/rs-422/rs-485 σε μια σύνδεση οπτικών ινών ώστε να επεκταθεί το τμηματικό σήμα μέχρι 2Km στην πολλαπλού τρόπου ίνα και 80Km στην ενιαία ίνα τρόπου. Αυτή η μονάδα εσωκλείεται σε έναν βιομηχανικό τοίχο τοποθετεί τη συμπαγή περίπτωση χάλυβα μεγέθους τραχιά.

 

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Έτοιμος προς χρήση, καυτός pluggable
  • Επεκτείνει τη μετάδοση rs-232/rs-422/rs-485 μέχρι 2Km σε MMF, 80Km σε SMF
  • Ο βιομηχανικός τοίχος τοποθετεί τη συμπαγή τραχιά περίπτωση μεγέθους
  • Προστατεύει από την ηλεκτρική παρέμβαση και τη χημική διάβρωση
  • Ενσωματωμένο κύμα και στατική προστασία
  • Διαγνωστικός και δείκτης LEDs μονάδων
  • Ευρεία σειρά θερμοκρασίας
     

Εφαρμογή

 

Πολυ λιμένας Rj11/παρουσίαση σε συνέχειες Rj45 στο μετατροπέα μέσων οπτικών ινών, ενιαίος τρόπος στον πολλαπλού τρόπου μετατροπέα  0

Πολυ λιμένας Rj11/παρουσίαση σε συνέχειες Rj45 στο μετατροπέα μέσων οπτικών ινών, ενιαίος τρόπος στον πολλαπλού τρόπου μετατροπέα  1

Πολυ λιμένας Rj11/παρουσίαση σε συνέχειες Rj45 στο μετατροπέα μέσων οπτικών ινών, ενιαίος τρόπος στον πολλαπλού τρόπου μετατροπέα  2

 

 

 

 

 

 

Τεχνικοί δείκτες

Πρότυπα EIA ΤΟ /TIA RS232, RS-422, RS-485
Συνδετήρας ινών Πρότυπα Sc, ST/FC προαιρετικό
Απόσταση ινών 50/125um MMF: 2Km, 62.5/125um MMF: 5Km, 9/125 SMF: 20/40/60/80Km
Τμηματικός συνδετήρας Rs-232: DB9, RS-422, RS-485: τερματικό του Φοίνικας
Τμηματική απόσταση RS232: 15 μέτρα, rs-422, rs-485: 1500 μέτρα
Ποσοστό 0-120Kbps
Baud ποσοστό 300 Baud 115.200 Baud
Rs-232 , ΕΞΩ, GND
Rs-485 D+, Δ, GND
Rs-422 R+, Ρ, T+, Τ, GND
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 110V ~ 240VAC σε 5VDC με τον εξωτερικό προσαρμοστή δύναμης
Ποσοστό δύναμης 5-40V, 2W
Στατική προστασία 15KV ηλεκτρική στατική προστασία του (ESD) απαλλαγής
Προστασία κύματος 1500W/sec προστασία κύματος
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C σε +70°C
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40°C σε +85°C
Υγρασία αποθήκευσης μη-5%~90%
Διαστάσεις 110 (Λ) *104 (W) *28 (Χ) ΧΙΛ.
Βάρος 0.3kg/pcs

 

 

Διαταγή των πληροφοριών

Πρότυπο Περιγραφή
Lnk-277M RS232/RS422/RS485 παρουσίαση σε συνέχειες στο μετατροπέα ινών, τερματικό του Phoenix, ΚΚ, διπλή ίνα, 2Km, Sc
Lnk-277s-20 RS232/RS422/RS485 παρουσίαση σε συνέχειες στο μετατροπέα ινών, τερματικό του Phoenix, SM, διπλή ίνα, 20Km, Sc

 

Πολυ λιμένας Rj11/παρουσίαση σε συνέχειες Rj45 στο μετατροπέα μέσων οπτικών ινών, ενιαίος τρόπος στον πολλαπλού τρόπου μετατροπέα  3

 

Στοιχεία επικοινωνίας
E-link China Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Danik Hu

Τηλ.:: +8618682101350

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

δύναμη πάνω στον εγχυτήρα ethernet

Η δύναμη Gigabit ε-συνδέσεων πάνω στη ράγα εισαγωγής δύναμης εγχυτήρων 12~48VDC Ethernet DIN/ο τοίχος τοποθετεί

Η ενιαία δύναμη λιμένων 60W πάνω στη ράγα υποστήριξης DIN συσκευών Ethernet/ο τοίχος τοποθετεί την εγκατάσταση

10/100/1000Mbps εγχυτήρας 95 σημείου εισόδου υψηλής δύναμης μετάδοση Watt 802.3bt 100m

48 βολτ 2 δύναμη σημείου εισόδου της Cisco λιμένων πάνω στον εγχυτήρα 10/100/1000Mbps 15.4W Ethernet

Βιομηχανικός διακόπτης σημείου εισόδου Ethernet

Μίνι βιομηχανικό 100/1000base-Χ SFP στο μετατροπέα MEDIA 10/100/1000base-τ 30W PoE+

Ανθεκτικός βιομηχανικός διακόπτης 4 λιμένας 10/100/1000T 802.3at PoE+ 2 λιμένας 100/1000X SFP σημείου εισόδου Ethernet

10/100/1000M δύναμη σημείου εισόδου 8 λιμένων πάνω στο διακόπτη 2 λιμένας 100/1000M SFP IP40 Ethernet Gigabit

IP40 βιομηχανικός διακόπτης 16 λιμένας 10/100/1000T 802.3at PoE+ 8 λιμένας 100/1000X SFP σημείου εισόδου Ethernet

SDI στο μετατροπέα οπτικών ινών

Μίνι 3g/hd-SDI στο διαλυτικό χρώματος μετατροπέων ινών με τη λειτουργία ελέγχου ή τα στοιχεία RS485

3g-SDI SDI στο μετατροπέα 10KM οπτικών ινών μακροχρόνια ικανότητα μετάδοσης 2 Watt

HD SDI στο μετατροπέα οπτικών ινών με τον μπροστινό ήχο

Ethernet πέρα από το μετατροπέα ινών στοιχεία sd/hd/3g-SDI + RS485/RS422/RS232 + 10/100M

Αίτηση κράτησης

| Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας μετατροπέας μέσων ινών ethernet προμηθευτής. © 2017 - 2021 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.