E-link China Technology Co., Ltd.

Co. τεχνολογίας της Κίνας ε-συνδέσεων, ΕΠΕ.
Επαγγελματικός κατασκευαστής προϊόντων οπτικών επικοινωνιών ινών και μετάδοσης ασφάλειας CCTV

 

Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΜετατροπέας μέσων ινών σημείου εισόδου

IEEE 802.3af/at ο 1-λιμένας 10/100M DIN-ράγα τοποθετεί το βιομηχανικό μετατροπέα μέσων ethernet--ινών σημείου εισόδου

καλής ποιότητας Βιομηχανικός μετατροπέας μέσων Ethernet για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Βιομηχανικός μετατροπέας μέσων Ethernet για τις πωλήσεις
Ο μηχανικός έλυσε το πρόβλημά μας πολύ γρήγορα, και η υπηρεσία είναι πολύ καλή. Πολύ επαγγελματικό εργοστάσιο.

—— Robert lichtenstein-Καναδάς

Δεν είχα καμία ανησυχία, αγόραζα και εξέταζα, έτσι ο εξοπλισμός είναι εντάξει. Έτσι ο εξοπλισμός και λογιστικός είναι εντάξει, συνεχίζουμε και την επιχείρηση.

—— Anek – Ταϊλάνδη

Είμαι πολύ ικανοποιημένος με το μετατροπέα μέσων λαμβανόμενο, η ποιότητα διαταγής cOem είναι υψηλή.

—— Faize akçaba-Τουρκία

Οι πωλήσεις ε-συνδέσεων είναι πολύ επαγγελματικές, δίνουν μου όχι μόνο το προϊόν, αλλά και στη λύση. Όλοι οι μετατροπείς μέσων ινών ε-συνδέσεων και οι διακόπτες σημείου εισόδου λειτουργούν καλά.

—— Patrícia Maia-Βραζιλία

Είμαι Online Chat Now

IEEE 802.3af/at ο 1-λιμένας 10/100M DIN-ράγα τοποθετεί το βιομηχανικό μετατροπέα μέσων ethernet--ινών σημείου εισόδου

Κίνα IEEE 802.3af/at ο 1-λιμένας 10/100M DIN-ράγα τοποθετεί το βιομηχανικό μετατροπέα μέσων ethernet--ινών σημείου εισόδου προμηθευτής
IEEE 802.3af/at ο 1-λιμένας 10/100M DIN-ράγα τοποθετεί το βιομηχανικό μετατροπέα μέσων ethernet--ινών σημείου εισόδου προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  IEEE 802.3af/at ο 1-λιμένας 10/100M DIN-ράγα τοποθετεί το βιομηχανικό μετατροπέα μέσων ethernet--ινών σημείου εισόδου

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: E-link
Πιστοποίηση: RoHS,CE,FCC
Αριθμό μοντέλου: Lnk-GYP001 σειρά

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, L/C, D/P, D/A, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 κομμάτια το /Month
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Θύρα: 1x10/100Base-τ RJ45 Λιμένες ινών: SC/ST/FC/LC/SFP συνδετήρας, προαιρετικός
Διαστάσεις: 61 X 120 X 140 χιλ. μήκος κύματος: 850nm, 1310nm, 1550nm
Τάση εισόδου: 48V συνεχές ρεύμα (46~50VDC Βάρος: 730g
Θερμοκρασία λειτουργίας: -40°C σε +80°C Εγκατάσταση: Μοντάρισμα DIN-ραγών ή τοίχων

 ο 1-λιμένας 10/100M DIN-ράγα τοποθετεί το βιομηχανικό μετατροπέα μέσων ethernet--ινών σημείου εισόδου

 

 

Πρότυπο: Lnk-GYP001 σειρά

Επισκόπηση

 

Lnk-GYP001 οι βιομηχανικοί μετατροπείς μέσων ethernet--ινών σειράς παρέχουν 1 μετατροπή μέσων Ethernet λιμένων από 10/100BaseT (Χ) σε 100BaseFX (με τους συνδετήρες FC, Sc, του ST ή SFP).

 

Αυτοί οι διακόπτες είναι ταξινομημένοι ως εξοπλισμός το (PSE) πηγής ισχύος, και όταν χρησιμοποιούνται κατά αυτόν τον τρόπο παρέχουν μέχρι 15,4 Watt IEEE 802.3af (ή 25,5 Watt IEEE 802.3at) στις υποχωρητικές τροφοδοτημένες συσκευές το (PDs), που εξαλείφουν την ανάγκη για την πρόσθετη καλωδίωση.

 

Οι μετατροπείς lnk-GYP001 υποστηρίζουν IEEE 802.3/802.3u/802.3x με 10/100M, πλήρης/ημιαμφίδρομος, και την αυτόματος-αντίληψη mdi/mdi-Χ, παρέχοντας μια πλήρη λύση για το βιομηχανικό δίκτυο Ethernet σας.

 

Επιπλέον, η ενσωματωμένη λειτουργία προειδοποίησης ηλεκτρονόμων προειδοποιεί τους μηχανικούς δικτύων όταν εμφανίζονται οι διακοπές ρεύματος ή τα σπασίματα λιμένων.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Συμμορφωθείτε σε IEE 802,3 10Base-τ, IEEE802.3u, 100Base-TX/FX, 1000Base-TX/FX
  • Παρέχετε έναν singlemode οπτικό λιμένα του /multimode και το λιμένα 10/100M RJ45, υποστήριξη για τον πλήρη/ημιαμφίδρομο τρόπο και την αυτόματη σύνδεση mdi/mdi-Χ
  • Συμμορφωθείτε IEEE 802.3af/at, προβλέψτε την εξουσία για τις κάμερες IP πέρα από Ethernet
  • Ο δείκτης των δυναμικών οδηγήσεων, επιδεικνύει την τρέχουσα λειτουργούσα θέση, που παρέχει τις άκρες απλών εργασίας συνθηκών και ανίχνευσης μηχανικών βλαβών
  • Υιοθετήστε IEEE 802.3x τον τυποποιημένο πλήρης-διπλό έλεγχο ροής, με τον τυποποιημένο διπλό Backpressure έλεγχο ροής
  • -40℃ στη σειρά θερμοκρασίας 80℃operating
  • Σχεδιασμένος για τις βιομηχανικές εφαρμογές. IP40 προστασία, κράμα αργιλίου

Τεχνικοί δείκτες

 

Παράμετρος Προδιαγραφές
Πρότυπα

IEEE 802,3 για το 10Base-τ

IEEE 802.3u για 100Base-TX και 100Base-FX (γρήγορος-Ethernet)

IEEE 802.3x για τον έλεγχο ροής

IEEE 802.3af προδιαγραφή σημείου εισόδου (μέχρι 15,4 Watt ανά λιμένα για P.S.E.)

IEEE 802.3at προδιαγραφή σημείου εισόδου (μέχρι 25,5 Watt ανά λιμένα για P.S.E.)

RJ45 λιμένας 1x10/100Base-τ, αυτόματος-διαπραγμάτευση, πλήρης/ημιαμφίδρομη, αυτόματος-MDI/MDIX, στο χάλκινο καλώδιο cat5 με την απόσταση λειτουργίας λιγότερο από 100 μέτρων.
Λιμένες ινών 1x100Base-FX λιμένες (συνδετήρας SC/ST/FC/LC/SFP, προαιρετικός)
Μετάδοση

Στριμμένο ζευγάρι: 100M (τυποποιημένο καλώδιο CAT5/CAT5e)

Πολυ ίνα τρόπου: 1310nm, 2km

Ενιαία ίνα τρόπου: 1310nm, 20/40/60 χλμ

1550nm, 20/40/60/80/100/120Km

Μήκος κύματος 850nm, 1310nm, 1550nm
Επιλογές εισαγωγής δύναμης

Τάση εισαγωγής: 48V συνεχές ρεύμα (46~50VDC), περιττή εισαγωγή δύναμης

Τρέχουσα προστασία υπερφόρτωσης

Διπλό στήριγμα δύναμης υποστήριξης

Διπλή εισαγωγή συναγερμών δύναμης υποστήριξης

Σύνδεση: τερματικό 6 καρφιτσών

Περιβαλλοντικά όρια

Λειτουργούσα θερμοκρασία: -40°C σε +80°C

Θερμοκρασία αποθήκευσης: -45°C σε +85°C

Σχετική υγρασία: 5% σε 95% (non-condensing)

Μηχανική διάσταση

Διαστάσεις: 61 X 120 X 140 χιλ.

Προστασία σπιτιών: IP40 προστασία, κράμα αλουμινίου

Εγκατάσταση: Μοντάρισμα DIN-ραγών ή τοίχων

Βάρος: 730g

Εγκρίσεις

EMI: Μέρος 15 κατηγορία Α, το EN 55022 κατηγορία Α της FCC υποτομέων Β

EMS:

• En61000-4-2 (ESD), επίπεδο 3

• En61000-4-3 (RS), επίπεδο 3

• En61000-4 (EFT), επίπεδο 3

• En61000-4-5 (κύμα), επίπεδο 3

• En61000-4-6 (καίσιο), επίπεδο 3

• En61000-4-8, επίπεδο 3

Κλονισμός: IEC 60068-2-27

Ελεύθερη πτώση: IEC 60068-2-32

Δόνηση: IEC 60068-2-6

 

Στοιχεία επικοινωνίας
E-link China Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Anna Chen

Τηλ.:: +8615814685651

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
δύναμη πάνω στον εγχυτήρα ethernet

Η δύναμη Gigabit ε-συνδέσεων πάνω στη ράγα εισαγωγής δύναμης εγχυτήρων 12~48VDC Ethernet DIN/ο τοίχος τοποθετεί

Η ενιαία δύναμη λιμένων 60W πάνω στη ράγα υποστήριξης DIN συσκευών Ethernet/ο τοίχος τοποθετεί την εγκατάσταση

10/100/1000Mbps εγχυτήρας 95 σημείου εισόδου υψηλής δύναμης μετάδοση Watt 802.3bt 100m

48 βολτ 2 δύναμη σημείου εισόδου της Cisco λιμένων πάνω στον εγχυτήρα 10/100/1000Mbps 15.4W Ethernet

Βιομηχανικός διακόπτης σημείου εισόδου Ethernet

2 1000Base SFP - βιομηχανικός Gigabit Ethernet διακόπτης σημείου εισόδου Χ, διακόπτης σημείου εισόδου Rackmount Ethernet

Ανθεκτικός βιομηχανικός διακόπτης 4 λιμένας 10/100/1000T 802.3at PoE+ 2 λιμένας 100/1000X SFP σημείου εισόδου Ethernet

10/100/1000M δύναμη σημείου εισόδου 8 λιμένων πάνω στο διακόπτη 2 λιμένας 100/1000M SFP IP40 Ethernet Gigabit

IP40 βιομηχανικός διακόπτης 16 λιμένας 10/100/1000T 802.3at PoE+ 8 λιμένας 100/1000X SFP σημείου εισόδου Ethernet

SDI στο μετατροπέα οπτικών ινών

Μίνι 3g/hd-SDI στο μετατροπέα ινών με τη λειτουργία ελέγχου

3g-SDI SDI στο μετατροπέα 10KM οπτικών ινών μακροχρόνια ικανότητα μετάδοσης 2 Watt

HD SDI στο μετατροπέα οπτικών ινών με τον μπροστινό ήχο

Ethernet πέρα από το μετατροπέα ινών στοιχεία sd/hd/3g-SDI + RS485/RS422/RS232 + 10/100M

Αίτηση κράτησης

| Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας μετατροπέας μέσων ινών ethernet προμηθευτής. © 2017 - 2020 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.