E-link China Technology Co., Ltd.

Co. τεχνολογίας της Κίνας ε-συνδέσεων, ΕΠΕ.
Επαγγελματικός κατασκευαστής προϊόντων οπτικών επικοινωνιών ινών και μετάδοσης ασφάλειας CCTV

 

Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΒίντεο DVI στο μετατροπέα ινών

LC το βίντεο συνδετήρων DVI στον εξωτερικό στερεοφωνικό ήχο υποστήριξης μετατροπέων ινών διαβιβάζει τη μετάδοση

καλής ποιότητας Βιομηχανικός μετατροπέας μέσων Ethernet για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Βιομηχανικός μετατροπέας μέσων Ethernet για τις πωλήσεις
Ο μηχανικός έλυσε το πρόβλημά μας πολύ γρήγορα, και η υπηρεσία είναι πολύ καλή. Πολύ επαγγελματικό εργοστάσιο.

—— Robert lichtenstein-Καναδάς

Δεν είχα καμία ανησυχία, αγόραζα και εξέταζα, έτσι ο εξοπλισμός είναι εντάξει. Έτσι ο εξοπλισμός και λογιστικός είναι εντάξει, συνεχίζουμε και την επιχείρηση.

—— Anek – Ταϊλάνδη

Είμαι πολύ ικανοποιημένος με το μετατροπέα μέσων λαμβανόμενο, η ποιότητα διαταγής cOem είναι υψηλή.

—— Faize akçaba-Τουρκία

Οι πωλήσεις ε-συνδέσεων είναι πολύ επαγγελματικές, δίνουν μου όχι μόνο το προϊόν, αλλά και στη λύση. Όλοι οι μετατροπείς μέσων ινών ε-συνδέσεων και οι διακόπτες σημείου εισόδου λειτουργούν καλά.

—— Patrícia Maia-Βραζιλία

Είμαι Online Chat Now

LC το βίντεο συνδετήρων DVI στον εξωτερικό στερεοφωνικό ήχο υποστήριξης μετατροπέων ινών διαβιβάζει τη μετάδοση

Κίνα LC το βίντεο συνδετήρων DVI στον εξωτερικό στερεοφωνικό ήχο υποστήριξης μετατροπέων ινών διαβιβάζει τη μετάδοση προμηθευτής
LC το βίντεο συνδετήρων DVI στον εξωτερικό στερεοφωνικό ήχο υποστήριξης μετατροπέων ινών διαβιβάζει τη μετάδοση προμηθευτής LC το βίντεο συνδετήρων DVI στον εξωτερικό στερεοφωνικό ήχο υποστήριξης μετατροπέων ινών διαβιβάζει τη μετάδοση προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  LC το βίντεο συνδετήρων DVI στον εξωτερικό στερεοφωνικό ήχο υποστήριξης μετατροπέων ινών διαβιβάζει τη μετάδοση

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα, Shenzhen
Μάρκα: E-link
Πιστοποίηση: RoHS,CE,FCC
Αριθμό μοντέλου: Lnk-DF100 σειρά

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ζεύγος
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυποποιημένη συσκευασία Expoer
Χρόνος παράδοσης: 7
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 100000 ζεύγη/μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Πρότυπα: DVI1.0 HDCP1.2 Μέγιστο ποσοστό στοιχείων: 6.75Gbps
Connector: Dvi-δ Διασύνδεση: Πρότυπο SFP – συνδετήρας LC
Τύπος Fiber: Single-mode μήκος κύματος: 850nm/1310nm
Τροφοδοσία: Συνεχές ρεύμα 5V~12 Διάσταση (LxDxH): 63*93*25mm

DVI πέρα από το διαλυτικό χρώματος οπτικών ινών, υποστηρίζει τον εξωτερικό στερεοφωνικό ήχο διαβιβάζει τη μετάδοση 

 

Πρότυπο: Lnk-DF100 σειρά

Επισκόπηση

 

Το διαλυτικό χρώματος οπτικών ινών lnk-DF100 DVI παρέχει την επέκταση των μεγάλων αποστάσεων σημάτων DVI άνω των ενός καλωδίου οπτικών ινών, υποστηρίζει τη υψηλή ανάλυση μέχρι 1080P, εξωτερική ακουστική μετάδοση λειτουργία.

 

Το διαλυτικό χρώματος μπορεί να χρησιμοποιήσει για ένα ευρύ φάσμα των εφαρμογών που απαιτούν τη μεγάλης απόστασης μετάδοση της υψηλής ανάλυσης με υψηλό - ποιότητα από την καλή σταθερότητα και την ισχυρή ασφάλειά του.

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

· Διαβιβάζει τα τηλεοπτικούς σήματα και τον ήχο DVI μέχρι 20km πέρα από ένα ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών

· Τηλεοπτικό ψήφισμα υποστήριξης μέχρι 1920* το 1080@60Hz

· Ο εξωτερικός στερεοφωνικός ήχος υποστήριξης διαβιβάζει τη μετάδοση

· Συμμόρφωση με τα πρότυπα DVI 1,0 και HDCP 1,2

· Η υψηλή συμβατότητα, μπορεί συσκευή πηγής αυτόματος-αντιστοιχιών και επίδειξης

· Το ενσωματωμένο αυτόματο σύστημα ρύθμισης, καθιστά την εικόνα ομαλή, σαφή και σταθερή

· Ενσωματωμένο σύστημα προστασίας ESD

· Απλός να εγκατασταθεί, plug and play

 

Τεχνικοί δείκτες

 

 

Παράμετρος Περιγραφή
Βίντεο Πρότυπα DVI1.0 HDCP1.2
Μέγιστο ρολόι εικονοκυττάρου 165MHz
Μέγιστο ποσοστό στοιχείων 6.75Gbps
Σειρά ψηφίσματος

768 1920x1080P 1280 X 720 1024 X

1280 X 1024 1440 X 900 1680 X 1050 800 X 600

Συνδετήρας Dvi-δ
Σύνθετη αντίσταση 100Ω
Σειρά καλωδίων DVI <5meter>
Ακουστικός Διεπαφή κάθισμα ακουστικών 3.5mm
Τύπος σημάτων Στερεοφωνικός
Οπτική ίνα Διεπαφή Πρότυπο SFP – συνδετήρας LC
Τύπος ινών Single-mode
Μήκος κύματος 850nm/1310nm
Εύρος ζώνης διεπαφών 1.25Gbps
Απόσταση μετάδοσης

Το Transmission@1920 * το 1080@60Hz

OM3 πολλαπλού τρόπου ίνα: <300m>

Single-mode ίνα: 20km

Άλλος Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος Ο προσαρμοστής δύναμης: ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 5V~12V
Διασκεδασμός δύναμης ΑΝΩΤΑΤΟ 6W
Θερμοκρασία Λειτουργία: -5℃ ~ +70℃
Υγρασία Λειτουργία: 5% ~ 90%
Διάσταση (LxDxH) 63*93*25mm

 

 

 

Όνομα λιμένων Περιγραφή
ΕΙΣΟΔΟΥ-ΕΞΌΔΟΥ Σήμα DVI εισόδου-εξόδου
ΑΚΟΥΣΤΙΚΟ IN/OUT Εξωτερικός στερεοφωνικός ακουστικός εισόδου-εξόδου
DC5-12V Υποδοχή προσαρμοστών δύναμης
ΟΠΤΙΚΟΣ Ενότητα SFP, συνδετήρας LC (Τ: Συσκευή αποστολής σημάτων Ρ: Δέκτης)
Δείκτης οδηγήσεων Περιγραφή
ΘΕΣΗ Τηλεοπτικός δείκτης κλειδαριών σημάτων (ΣΕ: Κλειδαριά Από: Ξεκλειδώστε)
ΔΥΝΑΜΗ Δείκτης δύναμης (ΣΕ: Εισαγωγή δύναμης Από: Καμία εισαγωγή δύναμης)

 

 

 

Διαταγή των πληροφοριών

 

 

Στοιχείο Περιγραφή
Lnk-DF100 Διαλυτικό χρώματος οπτικών ινών DVI: 1920* το 1080P@60Hz, συμμόρφωση με τα πρότυπα DVI 1,0 & HDCP1.2, υποστηρίζει την εξωτερική στερεοφωνική ακουστική μπροστινή μετάδοση, πολλαπλού τρόπου ίνα LC (SFP), OM3, 300m, 1 συσκευής αποστολής σημάτων & 1 δέκτη, που χρησιμοποιούνται συμπεριλαμβανομένης από τα ζευγάρια
Lnk-DF100S Διαλυτικό χρώματος οπτικών ινών DVI: 1920* το 1080P@60Hz, συμμόρφωση με τα πρότυπα DVI 1,0 & HDCP1.2, υποστηρίζει την εξωτερική στερεοφωνική ακουστική μπροστινή μετάδοση, LC (SFP), τον ενιαίο τρόπο, ενιαία ίνα, 20km, 1 συσκευής αποστολής σημάτων & 1 δέκτη, που χρησιμοποιούνται συμπεριλαμβανομένης από τα ζευγάρια

 

Στοιχεία επικοινωνίας
E-link China Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Anna Chen

Τηλ.:: +8615814685651

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
δύναμη πάνω στον εγχυτήρα ethernet

Η δύναμη Gigabit ε-συνδέσεων πάνω στη ράγα εισαγωγής δύναμης εγχυτήρων 12~48VDC Ethernet DIN/ο τοίχος τοποθετεί

Η ενιαία δύναμη λιμένων 60W πάνω στη ράγα υποστήριξης DIN συσκευών Ethernet/ο τοίχος τοποθετεί την εγκατάσταση

10/100/1000Mbps εγχυτήρας 95 σημείου εισόδου υψηλής δύναμης μετάδοση Watt 802.3bt 100m

48 βολτ 2 δύναμη σημείου εισόδου της Cisco λιμένων πάνω στον εγχυτήρα 10/100/1000Mbps 15.4W Ethernet

Βιομηχανικός διακόπτης σημείου εισόδου Ethernet

2 1000Base SFP - βιομηχανικός Gigabit Ethernet διακόπτης σημείου εισόδου Χ, διακόπτης σημείου εισόδου Rackmount Ethernet

Ανθεκτικός βιομηχανικός διακόπτης 4 λιμένας 10/100/1000T 802.3at PoE+ 2 λιμένας 100/1000X SFP σημείου εισόδου Ethernet

10/100/1000M δύναμη σημείου εισόδου 8 λιμένων πάνω στο διακόπτη 2 λιμένας 100/1000M SFP IP40 Ethernet Gigabit

IP40 βιομηχανικός διακόπτης 16 λιμένας 10/100/1000T 802.3at PoE+ 8 λιμένας 100/1000X SFP σημείου εισόδου Ethernet

SDI στο μετατροπέα οπτικών ινών

Μίνι 3g/hd-SDI στο μετατροπέα ινών με τη λειτουργία ελέγχου

3g-SDI SDI στο μετατροπέα 10KM οπτικών ινών μακροχρόνια ικανότητα μετάδοσης 2 Watt

HD SDI στο μετατροπέα οπτικών ινών με τον μπροστινό ήχο

Ethernet πέρα από το μετατροπέα ινών στοιχεία sd/hd/3g-SDI + RS485/RS422/RS232 + 10/100M

Αίτηση κράτησης

| Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας μετατροπέας μέσων ινών ethernet προμηθευτής. © 2017 - 2020 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.