E-link China Technology Co., Ltd.

Co. τεχνολογίας της Κίνας ε-συνδέσεων, ΕΠΕ.
Επαγγελματικός κατασκευαστής προϊόντων οπτικών επικοινωνιών ινών και μετάδοσης ασφάλειας CCTV

 

Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταο διακόπτης οπτικών ινών

8G+2SFP διακόπτης 1000M απόσταση 16K MAC οπτικών ινών Ethernet τύπων δαχτυλιδιών SFP

καλής ποιότητας Βιομηχανικός μετατροπέας μέσων Ethernet για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Βιομηχανικός μετατροπέας μέσων Ethernet για τις πωλήσεις
Ο μηχανικός έλυσε το πρόβλημά μας πολύ γρήγορα, και η υπηρεσία είναι πολύ καλή. Πολύ επαγγελματικό εργοστάσιο.

—— Robert lichtenstein-Καναδάς

Δεν είχα καμία ανησυχία, αγόραζα και εξέταζα, έτσι ο εξοπλισμός είναι εντάξει. Έτσι ο εξοπλισμός και λογιστικός είναι εντάξει, συνεχίζουμε και την επιχείρηση.

—— Anek – Ταϊλάνδη

Είμαι πολύ ικανοποιημένος με το μετατροπέα μέσων λαμβανόμενο, η ποιότητα διαταγής cOem είναι υψηλή.

—— Faize akçaba-Τουρκία

Οι πωλήσεις ε-συνδέσεων είναι πολύ επαγγελματικές, δίνουν μου όχι μόνο το προϊόν, αλλά και στη λύση. Όλοι οι μετατροπείς μέσων ινών ε-συνδέσεων και οι διακόπτες σημείου εισόδου λειτουργούν καλά.

—— Patrícia Maia-Βραζιλία

Είμαι Online Chat Now

8G+2SFP διακόπτης 1000M απόσταση 16K MAC οπτικών ινών Ethernet τύπων δαχτυλιδιών SFP

Κίνα 8G+2SFP διακόπτης 1000M απόσταση 16K MAC οπτικών ινών Ethernet τύπων δαχτυλιδιών SFP προμηθευτής
8G+2SFP διακόπτης 1000M απόσταση 16K MAC οπτικών ινών Ethernet τύπων δαχτυλιδιών SFP προμηθευτής 8G+2SFP διακόπτης 1000M απόσταση 16K MAC οπτικών ινών Ethernet τύπων δαχτυλιδιών SFP προμηθευτής 8G+2SFP διακόπτης 1000M απόσταση 16K MAC οπτικών ινών Ethernet τύπων δαχτυλιδιών SFP προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  8G+2SFP διακόπτης 1000M απόσταση 16K MAC οπτικών ινών Ethernet τύπων δαχτυλιδιών SFP

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: E-link
Πιστοποίηση: RoHS,CE,FCC
Αριθμό μοντέλου: Lnk-r2800g-SFP

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 η/υ
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, paypal
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
μήκος κύματος: Ενότητα SFP: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm Απόσταση: 1000M SFP
MAC: 16K MTBF: 100000 ώρες
Δύναμη: DC12V/1A Κατανάλωση Ενέργειας: 10w
ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: -10~60℃ Διάσταση: 70mm (H)×290mm (W) ×185mm (δ)

Προϊόν: 8G+2SFP διακόπτης Ethernet ινών τύπων δαχτυλιδιών

 

Πρότυπο: Σειρά lnk-ρ 2800g-SFP

Επισκόπηση

 

Lnk-r2800g-SFP η σειρά είναι δέκα λιμένες που 100M/1000M ο διακόπτης Ethernet, παρέχει 8 10/100/1000M προσαρμοστικούς λιμένες RJ45 και η ανερχόμενη ζεύξη λιμένων 2 Gigabit SFP, υποστηρίζει τη διαχείριση Ιστού και τη διαχείριση SNMP (προαιρετικές).

Το lnk-r2800g-SFP υποστηρίζει το καυτό βούλωμα SFP, τεχνολογία υποστήριξης RSR (γρήγορο έξοχο δαχτυλίδι).

 

Ο λιμένας ινών υποστηρίζει την διπλός-ίνα πολλαπλού τρόπου, την διπλός-ίνα single-mode και τον ενιαίος-νεαρό δικυκλιστή ενιαίος-ινών Υποστήριξη για να διαβιβάσει την τηλεοπτική ροή HD ισχύει για το σύστημα ασφαλείας, το ηλεκτρονικές ηλεκτρικό σύστημα και τις απαιτήσεις συστημάτων κυκλοφορίας.

 

 

Κύρια χαρακτηριστικά

 

  • Μέγιστη 8 10/100/1000M προσαρμοστική RJ45 ανερχόμενη ζεύξη λιμένων υποστήριξης και λιμένων 2 1000M SFP
  • Μπορεί να χτίσει την ίνα Διαδίκτυο 1000M, να υποστηρίξει RSR (γρήγορη έξοχη τεχνολογία δαχτυλιδιών)
  • Καυτό βούλωμα υποστήριξης SFP
  • Τεράστια πλαίσια υποστήριξης
  • Υποστήριξη 100/1000M σύνολο λιμένων - ποσοστό, πλήρης-διπλή non-blocking αποστολή
  • Υποστήριξη 16K εκμάθηση της MAC, αποθήκευση 2Mbit και μπροστινό διάστημα κρύπτης, εύρος ζώνης αεροπλάνων 18G πίσω
  • Υποστήριξη για να παρέχει τη wall-mounted κρεμάστρα καλύτερα για την εγκατάσταση εάν ανάγκη, περίβλημα μετάλλων καλύτερα για τη διάλυση θερμότητας
  •  

Τεχνικοί δείκτες

 

 

Παράμετρος Προδιαγραφή
Πρότυπα IEEE802.3 10Base-τ Ethernet
IEEE802.3u 100Base-TX γρήγορο Ethernet,
IEEE802.3ab 1000Base-τ
IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit Ethernet
IEEE802.3x έλεγχος ροής
IEEE802.1q VLAN
IEEE802.1p QoS
IEEE802.1d εκτειμένος - δέντρο
Μήκος κύματος Ενότητα SFP: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm
Απόσταση 1000M SFP
πολλαπλού τρόπου: 220m (ίνα 62.5/125μm)/550m (ίνα 50/125μm)
Single-mode: 10/20/40/60/80/100/120Km
Ενιαίος-ίνα single-mode: 10/20/40/60/80/100/120Km
Cat5: 100m
Λιμένας 8 λιμένες 1000M RJ45: 10/100/1000Mbps
2 1000M SFP: 1 GBP, 1000M SFP
MAC 16K
Διάστημα μνήμης απομονωτών 2Mbit
Ποσοστό λάθους κομματιών <1>
MTBF 100000 ώρες
Δύναμη DC12V/1A
Κατανάλωση ισχύος 10W

Εργασία

θερμοκρασία

-10~60℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40~80℃
Υγρασία 5%~90% non-condensing
Διάσταση 70mm (H)×290mm (W) ×185mm (δ)
 
 
 

Εφαρμογές

 

8G+2SFP διακόπτης 1000M απόσταση 16K MAC οπτικών ινών Ethernet τύπων δαχτυλιδιών SFP

 

 

 

8G+2SFP διακόπτης 1000M απόσταση 16K MAC οπτικών ινών Ethernet τύπων δαχτυλιδιών SFP

 

Στοιχεία επικοινωνίας
E-link China Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Anna Chen

Τηλ.:: +8615814685651

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
δύναμη πάνω στον εγχυτήρα ethernet

Η δύναμη Gigabit ε-συνδέσεων πάνω στη ράγα εισαγωγής δύναμης εγχυτήρων 12~48VDC Ethernet DIN/ο τοίχος τοποθετεί

Η ενιαία δύναμη λιμένων 60W πάνω στη ράγα υποστήριξης DIN συσκευών Ethernet/ο τοίχος τοποθετεί την εγκατάσταση

10/100/1000Mbps εγχυτήρας 95 σημείου εισόδου υψηλής δύναμης μετάδοση Watt 802.3bt 100m

48 βολτ 2 δύναμη σημείου εισόδου της Cisco λιμένων πάνω στον εγχυτήρα 10/100/1000Mbps 15.4W Ethernet

Βιομηχανικός διακόπτης σημείου εισόδου Ethernet

2 1000Base SFP - βιομηχανικός Gigabit Ethernet διακόπτης σημείου εισόδου Χ, διακόπτης σημείου εισόδου Rackmount Ethernet

Ανθεκτικός βιομηχανικός διακόπτης 4 λιμένας 10/100/1000T 802.3at PoE+ 2 λιμένας 100/1000X SFP σημείου εισόδου Ethernet

10/100/1000M δύναμη σημείου εισόδου 8 λιμένων πάνω στο διακόπτη 2 λιμένας 100/1000M SFP IP40 Ethernet Gigabit

IP40 βιομηχανικός διακόπτης 16 λιμένας 10/100/1000T 802.3at PoE+ 8 λιμένας 100/1000X SFP σημείου εισόδου Ethernet

SDI στο μετατροπέα οπτικών ινών

Μίνι 3g/hd-SDI στο μετατροπέα ινών με τη λειτουργία ελέγχου

3g-SDI SDI στο μετατροπέα 10KM οπτικών ινών μακροχρόνια ικανότητα μετάδοσης 2 Watt

HD SDI στο μετατροπέα οπτικών ινών με τον μπροστινό ήχο

Ethernet πέρα από το μετατροπέα ινών στοιχεία sd/hd/3g-SDI + RS485/RS422/RS232 + 10/100M

Αίτηση κράτησης

| Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας μετατροπέας μέσων ινών ethernet προμηθευτής. © 2017 - 2020 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.