E-link China Technology Co., Ltd.

Co. τεχνολογίας της Κίνας ε-συνδέσεων, ΕΠΕ.
Επαγγελματικός κατασκευαστής προϊόντων οπτικών επικοινωνιών ινών και μετάδοσης ασφάλειας CCTV

 

Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτική ενότητα πομποδεκτών SFP

Ενεργό μήκος καλωδίων ενότητας OM2 πομποδεκτών οπτικών ινών οπτικών καλωδίων 1m 10G SFP+ σε SFP+

καλής ποιότητας Βιομηχανικός μετατροπέας μέσων Ethernet για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Βιομηχανικός μετατροπέας μέσων Ethernet για τις πωλήσεις
Ο μηχανικός έλυσε το πρόβλημά μας πολύ γρήγορα, και η υπηρεσία είναι πολύ καλή. Πολύ επαγγελματικό εργοστάσιο.

—— Robert lichtenstein-Καναδάς

Δεν είχα καμία ανησυχία, αγόραζα και εξέταζα, έτσι ο εξοπλισμός είναι εντάξει. Έτσι ο εξοπλισμός και λογιστικός είναι εντάξει, συνεχίζουμε και την επιχείρηση.

—— Anek – Ταϊλάνδη

Είμαι πολύ ικανοποιημένος με το μετατροπέα μέσων λαμβανόμενο, η ποιότητα διαταγής cOem είναι υψηλή.

—— Faize akçaba-Τουρκία

Οι πωλήσεις ε-συνδέσεων είναι πολύ επαγγελματικές, δίνουν μου όχι μόνο το προϊόν, αλλά και στη λύση. Όλοι οι μετατροπείς μέσων ινών ε-συνδέσεων και οι διακόπτες σημείου εισόδου λειτουργούν καλά.

—— Patrícia Maia-Βραζιλία

Είμαι Online Chat Now

Ενεργό μήκος καλωδίων ενότητας OM2 πομποδεκτών οπτικών ινών οπτικών καλωδίων 1m 10G SFP+ σε SFP+

Κίνα Ενεργό μήκος καλωδίων ενότητας OM2 πομποδεκτών οπτικών ινών οπτικών καλωδίων 1m 10G SFP+ σε SFP+ προμηθευτής
Ενεργό μήκος καλωδίων ενότητας OM2 πομποδεκτών οπτικών ινών οπτικών καλωδίων 1m 10G SFP+ σε SFP+ προμηθευτής Ενεργό μήκος καλωδίων ενότητας OM2 πομποδεκτών οπτικών ινών οπτικών καλωδίων 1m 10G SFP+ σε SFP+ προμηθευτής Ενεργό μήκος καλωδίων ενότητας OM2 πομποδεκτών οπτικών ινών οπτικών καλωδίων 1m 10G SFP+ σε SFP+ προμηθευτής Ενεργό μήκος καλωδίων ενότητας OM2 πομποδεκτών οπτικών ινών οπτικών καλωδίων 1m 10G SFP+ σε SFP+ προμηθευτής Ενεργό μήκος καλωδίων ενότητας OM2 πομποδεκτών οπτικών ινών οπτικών καλωδίων 1m 10G SFP+ σε SFP+ προμηθευτής Ενεργό μήκος καλωδίων ενότητας OM2 πομποδεκτών οπτικών ινών οπτικών καλωδίων 1m 10G SFP+ σε SFP+ προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Ενεργό μήκος καλωδίων ενότητας OM2 πομποδεκτών οπτικών ινών οπτικών καλωδίων 1m 10G SFP+ σε SFP+

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: E-link China
Πιστοποίηση: CE, RoHS, FCC
Αριθμό μοντέλου: Lnk-aa18m2-1

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 κομμάτι
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο πλαίσιο
Χρόνος παράδοσης: 3-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 99999999pieces/month
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: SFP+ ενεργό οπτικό καλώδιο Τροφοδοσία: 3.3V
Μήκος: 1 μέτρο Ταχύτητα: 10G
Τύπος Fiber: OM2 μήκος κύματος: 850nm
Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: -5~75℃ Εφαρμογές: Datacom
Sff-8431 και sff-8432: Υποχωρητικός Sff-8472 περιστροφή 10,2: Υποχωρητικός

OM2 μήκος καλωδίων 1m οπτικός πομποδέκτης οπτικών καλωδίων SFP 10G SFP+ σε SFP+ ενεργός

 

Ενεργό μήκος καλωδίων ενότητας OM2 πομποδεκτών οπτικών ινών οπτικών καλωδίων 1m 10G SFP+ σε SFP+1. Εφαρμογές

  • Datacom
  • 10G Ethernet
  • Άλλο δίκτυο μετάδοσης στοιχείων υψηλός-ρυθμοαπόδοσης

 

2. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

  • 10Gb/s ενεργό οπτικό καλώδιο μέχρι 100m MMF
  • 850nm VCSEL και δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ
  • Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V
  • Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: -5~75℃
  • Καυτός pluggable
  • Χαμηλής ισχύος κατανάλωση
  • Ελαφρύς
  • Μικρή ακτίνα κάμψεων
  • Ψηφιακό διαγνωστικό όργανο ελέγχου (DDM)
  • Κατοικία όλος-μετάλλων για την ανώτερη απόδοση της EMI

 

3. Περιγραφή

Το ενεργό οπτικό καλώδιο το (AOC) SFP+ της ε-σύνδεσης lnk-aa18mx-XXX είναι μια λύση 10Gbps σε 10G Ethernet, και κέντρο δεδομένων. Το ενσωματωμένο καλώδιο διαβιβάζει τα στοιχεία 10Gbps σε κάθε κατεύθυνση άνω των MMF με την απόσταση μέχρι 100m. Το AOC είναι συμμόρφωση SFP+ MSA, χαμηλής ισχύος κατανάλωση και ελαφρύς.

 

 

4. πρότυπα

  • Υποχωρητικός με sff-8431 και sff-8432
  • Υποχωρητικός με sff-8472 περιστροφές 10,2
  • Υποχωρητικός με IEEE 802.3ae 10gbase-LR και 10gbase-LW
  • RoHS υποχωρητικό

 

5. Προδιαγραφές απόδοσης

5.1. Απόλυτες μέγιστες εκτιμήσεις

Αυτές οι τιμές αντιπροσωπεύουν το κατώτατο όριο ζημίας της ενότητας. Η πίεση παραπάνω από οποιεσδήποτε από τις μεμονωμένες απόλυτες μέγιστες εκτιμήσεις μπορεί να προκαλέσει την άμεση καταστροφική ζημία στην ενότητα ακόμα κι αν όλες οι άλλες παράμετροι είναι μέσα στους συνιστώμενους λειτουργούντες όρους.

Table.1 απόλυτες μέγιστες εκτιμήσεις

Παράμετρος Σύμβολο Λ. Max Μονάδες
Θερμοκρασία αποθήκευσης TS -20 85
Σχετική υγρασία RH 5 85 %
Τάση ανεφοδιασμού Vc -0.3 3.6 Β
Ρεύμα ανεφοδιασμού Icc   450 μΑ

 

5.2. Συνιστώμενοι λειτουργούντες όροι

Table.2 σύστησε τους λειτουργούντες όρους

Παράμετρος Σύμβολο Λ. Χαρακτηριστικός Max Μονάδα
Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης Τυποποιημένο TC 0 25 70 °C
Τάση παροχής ηλεκτρικού ρεύματος Vcc 3.13 3.3 3.47 Β
Ρεύμα παροχής ηλεκτρικού ρεύματος Icc   60 260 μΑ
Διασκεδασμός δύναμης PD   600 800 MW
Ποσοστό στοιχείων Ο ΔΡ   10.3125   GBP
Απόσταση μετάδοσης TD     100 μ
 

5.3. Προδιαγραφή συσκευών αποστολής σημάτων

Table.3 προδιαγραφή συσκευών αποστολής σημάτων (οπτική)

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Τύπος. Max. Μονάδα Σημείωση
Μέση δύναμη παραγωγής Po -5   -1 dBm  
Θέστε εκτός λειτουργίας τη δύναμη Poff     -40 dBm  
Αναλογία εξάλειψης ER 3.5     DB  
Κεντρικό μήκος κύματος παραγωγής λc 840   860 NM  
 

Table.4 προδιαγραφή συσκευών αποστολής σημάτων (ηλεκτρική)

Παράμετρος Σύμβολο Λ. Χαρακτηριστικός Max Μονάδα
Διαφορικό ταλάντευσης εισαγωγής στοιχείων VIN 200   700 MV
Διαφορική σύνθετη αντίσταση εισαγωγής ZIN 90 100 110 Ω
Διαβιβάστε θέτει εκτός λειτουργίας την εισαγωγή Υψηλός VIH 2.0   Vcc+0.3 Β
Χαμηλός VIL 0   0,8 Β

 

5.4. Προδιαγραφή δεκτών

Table.5 προδιαγραφή δεκτών (οπτική)

Παράμετρος Σύμβολο Λ. Χαρακτηριστικός Max Μονάδα σημείωση
Κεντρικό μήκος κύματος λc 840 850 860 NM  
Ευαισθησία δεκτών Sen     -11 dBm 1
Υπερφόρτωση δεκτών Psat 0,5     dBm 1
Το Los de-βεβαιώνει LOSD     -15 dBm  
Το Los βεβαιώνει LOSA -30     dBm  
Υστέρηση Los   0,5   4 DB  
Συντελεστής ανάκλασης δεκτών Rrx     -12 DB  

Σημείωση: 1. Μετρημένος στα ΤΖΙΤΖΙΦΑ 10-12, 10.3Gbps, prbs2^31-1, NRZ

 

Table.6 προδιαγραφή δεκτών (ηλεκτρική)

Παράμετρος Σύμβολο Λ. Χαρακτηριστικός Max Μονάδα σημείωση
Διαφορικό ταλάντευσης παραγωγής στοιχείων Vout 300   800 MV  
Ελάττωμα rx-Los Vlf 2.0   VccHOST Β  
Rx-Los κανονικό Vln 0   0+0.8 Β  
Άνοδος παραγωγής και χρόνος πτώσης TR, TF 28     CP  

 

 

 

5.5. Προδιαγραφή διαγνωστικών

 

Table.7 προδιαγραφή διαγνωστικών

Παράμετρος Σειρά Μονάδα Ακρίβεια Βαθμολόγηση
Θερμοκρασία 0 έως 70 ±3℃ Εσωτερικός/εξωτερικός
Τάση 3,0 έως 3,6 Β ±3% Εσωτερικός/εξωτερικός
Προκατειλημμένο ρεύμα 0 έως 100 μΑ ±10% Εσωτερικός/εξωτερικός
TX δύναμη -5 έως -1 dBm ±3dB Εσωτερικός/εξωτερικός
RX δύναμη -30 έως 0 dBm ±3dB Εσωτερικός/εξωτερικός

 

 

Ενεργό μήκος καλωδίων ενότητας OM2 πομποδεκτών οπτικών ινών οπτικών καλωδίων 1m 10G SFP+ σε SFP+Ενεργό μήκος καλωδίων ενότητας OM2 πομποδεκτών οπτικών ινών οπτικών καλωδίων 1m 10G SFP+ σε SFP+Ενεργό μήκος καλωδίων ενότητας OM2 πομποδεκτών οπτικών ινών οπτικών καλωδίων 1m 10G SFP+ σε SFP+Ενεργό μήκος καλωδίων ενότητας OM2 πομποδεκτών οπτικών ινών οπτικών καλωδίων 1m 10G SFP+ σε SFP+Ενεργό μήκος καλωδίων ενότητας OM2 πομποδεκτών οπτικών ινών οπτικών καλωδίων 1m 10G SFP+ σε SFP+Ενεργό μήκος καλωδίων ενότητας OM2 πομποδεκτών οπτικών ινών οπτικών καλωδίων 1m 10G SFP+ σε SFP+

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
E-link China Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Shirley Zhang

Τηλ.:: +8618682101350

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

δύναμη πάνω στον εγχυτήρα ethernet

Η δύναμη Gigabit ε-συνδέσεων πάνω στη ράγα εισαγωγής δύναμης εγχυτήρων 12~48VDC Ethernet DIN/ο τοίχος τοποθετεί

Η ενιαία δύναμη λιμένων 60W πάνω στη ράγα υποστήριξης DIN συσκευών Ethernet/ο τοίχος τοποθετεί την εγκατάσταση

10/100/1000Mbps εγχυτήρας 95 σημείου εισόδου υψηλής δύναμης μετάδοση Watt 802.3bt 100m

48 βολτ 2 δύναμη σημείου εισόδου της Cisco λιμένων πάνω στον εγχυτήρα 10/100/1000Mbps 15.4W Ethernet

Βιομηχανικός διακόπτης σημείου εισόδου Ethernet

2 1000Base SFP - βιομηχανικός Gigabit Ethernet διακόπτης σημείου εισόδου Χ, διακόπτης σημείου εισόδου Rackmount Ethernet

Ανθεκτικός βιομηχανικός διακόπτης 4 λιμένας 10/100/1000T 802.3at PoE+ 2 λιμένας 100/1000X SFP σημείου εισόδου Ethernet

10/100/1000M δύναμη σημείου εισόδου 8 λιμένων πάνω στο διακόπτη 2 λιμένας 100/1000M SFP IP40 Ethernet Gigabit

IP40 βιομηχανικός διακόπτης 16 λιμένας 10/100/1000T 802.3at PoE+ 8 λιμένας 100/1000X SFP σημείου εισόδου Ethernet

SDI στο μετατροπέα οπτικών ινών

Μίνι 3g/hd-SDI στο μετατροπέα ινών με τη λειτουργία ελέγχου

3g-SDI SDI στο μετατροπέα 10KM οπτικών ινών μακροχρόνια ικανότητα μετάδοσης 2 Watt

HD SDI στο μετατροπέα οπτικών ινών με τον μπροστινό ήχο

Ethernet πέρα από το μετατροπέα ινών στοιχεία sd/hd/3g-SDI + RS485/RS422/RS232 + 10/100M

Αίτηση κράτησης

| Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας μετατροπέας μέσων ινών ethernet προμηθευτής. © 2017 - 2020 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.