E-link China Technology Co., Ltd.

Co. τεχνολογίας της Κίνας ε-συνδέσεων, ΕΠΕ.
Επαγγελματικός κατασκευαστής προϊόντων οπτικών επικοινωνιών ινών και μετάδοσης ασφάλειας CCTV

 

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΔιακόπτης σημείου εισόδου Ethernet

10 / 100Mbps ίνα στο διακόπτη σημείου εισόδου Ethernet χαλκού, διακόπτης δικτύων σημείου εισόδου 4 λιμένων

καλής ποιότητας Βιομηχανικός μετατροπέας μέσων Ethernet για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Βιομηχανικός μετατροπέας μέσων Ethernet για τις πωλήσεις
Ο μηχανικός έλυσε το πρόβλημά μας πολύ γρήγορα, και η υπηρεσία είναι πολύ καλή. Πολύ επαγγελματικό εργοστάσιο.

—— Robert lichtenstein-Καναδάς

Δεν είχα καμία ανησυχία, αγόραζα και εξέταζα, έτσι ο εξοπλισμός είναι εντάξει. Έτσι ο εξοπλισμός και λογιστικός είναι εντάξει, συνεχίζουμε και την επιχείρηση.

—— Anek – Ταϊλάνδη

Είμαι πολύ ικανοποιημένος με το μετατροπέα μέσων λαμβανόμενο, η ποιότητα διαταγής cOem είναι υψηλή.

—— Faize akçaba-Τουρκία

Οι πωλήσεις ε-συνδέσεων είναι πολύ επαγγελματικές, δίνουν μου όχι μόνο το προϊόν, αλλά και στη λύση. Όλοι οι μετατροπείς μέσων ινών ε-συνδέσεων και οι διακόπτες σημείου εισόδου λειτουργούν καλά.

—— Patrícia Maia-Βραζιλία

Είμαι Online Chat Now

10 / 100Mbps ίνα στο διακόπτη σημείου εισόδου Ethernet χαλκού, διακόπτης δικτύων σημείου εισόδου 4 λιμένων

Κίνα 10 / 100Mbps ίνα στο διακόπτη σημείου εισόδου Ethernet χαλκού, διακόπτης δικτύων σημείου εισόδου 4 λιμένων προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  10 / 100Mbps ίνα στο διακόπτη σημείου εισόδου Ethernet χαλκού, διακόπτης δικτύων σημείου εισόδου 4 λιμένων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Αυτόνομο Ιστός-έξυπνο 10G OEO μετατροπέων 3R πρότυπο περιγραφής 10G OEO μετατροπέας-3R SFP+-SFP+ 1.j
Μάρκα: E-link
Πιστοποίηση: CE/FCC/Rohs
Αριθμό μοντέλου: Lnk-1400p-SFP σειρά

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή
Χρόνος παράδοσης: 5-8 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 ανά μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Ποσοστό: 10/100/1000M Δύναμη σημείου εισόδου: 25.5W
Εύρος ζώνης: 16G καρφίτσα δύναμης: 1 2 + 3 6 -
Power Adapter: 48V 2A Connector: 4 Χ RJ45

ίνα σημείο εισόδου-PSE 10/100Mbps στο διακόπτη Ethernet χαλκού: 1 SFP + σημείο εισόδου 4

Πρότυπο: Lnk-1400p-SFP σειρά

Επισκόπηση

 

Lnk-1400p-SFP ο χαλκός σειράς 10/100Mbps στο διακόπτη ινών παρέχει IEEE 802.3af/at τη λειτουργία Ethernet το (PSE) πρόσβασης δύναμης στους 4 στριμμένους λιμένες ζευγαριού, που παρέχουν και τα στοιχεία και το ηλεκτρικό ρεύμα στις συσκευές όπως τα σημεία πρόσβασης WiFi, τα τηλέφωνα VoIP και τα κάμερα ασφαλείας IP.

 

Είναι μια ιδανική λύση όταν πρέπει να εγκατασταθούν οι σημείο εισόδου-τροφοδοτημένες συσκευές δικτύων περαιτέρω από το 100 μ/300 πόδ. υποστηρίξεων lnk-1400p-SFP 100M το λιμένα Ethernet και το λιμένα 100M SFP. Ο λιμένας Ethernet υποστηρίζει και τον ημιαμφίδρομο και πλήρης-διπλό τρόπο. Οι χρήστες μπορούν να χρησιμοποιήσουν το διαφορετικό τύπο ενοτήτων SFP (single-mode/πολλαπλού τρόπου ίνα, 1/2 πυρήνας) όπως απαιτείται.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

· 1 λιμένας ινών Χ 100base-SFP

· 4 λιμένας Χ 10/100Base-TX για τα στοιχεία και τη δύναμη

· IEEE802.3af (15.4W) ή IEEE802.3at PoE+ (30W) υποχωρητικό

· Εσωτερική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 100-240VAC καθολική

· Διαγνωστικός και μονάδα LEDs και τρέχων δείκτης LEDs σημείου εισόδου

 

Εφαρμογή

 

10 / 100Mbps ίνα στο διακόπτη σημείου εισόδου Ethernet χαλκού, διακόπτης δικτύων σημείου εισόδου 4 λιμένων

 

 

 

Τεχνικοί δείκτες

 

Πρότυπα IEEE802.3 (10base-τ), IEEE802.3u 100BASE-TX/FX (γρήγορος-Ethernet), IEEE802.3x (έλεγχος ροής), IEEE802.1q, IEEE802.1p QoS, IEEE802.1d που εκτείνεται - δέντρο, δύναμη IEEE802.3af πέρα από Ethernet, δύναμη IEEE802.3at πέρα από Ethernet
10/100base-τ Καλώδιο κατηγορίας 5/5e/6 STP ή UTP (μέγιστο 100m)
100base-FX Ανάλογα με το SFP
Τρόπος μετατροπής/χρόνος καθυστέρησης Αποθήκευσης και μεταβίβασης < 10us="">
Έλεγχος ροής Πλήρης - ντούμπλεξ - έλεγχος ροής, μισή - ντούμπλεξ - πίσω πίεση
Rj-45 λιμένας 4 Χ αυτόματος-MDI/MDIX
Οπτικός λιμένας 1 Χ SFP 100base-FX
Τάση εισαγωγής AC100 ~ 240V/50-60HZ σε 48V μέσω του εξωτερικού προσαρμοστή
Κατανάλωση ισχύος <2>
Ανάθεση καρφιτσών σημείου εισόδου 4/5 (V+), 7/8 (Β)
Τάση παραγωγής σημείου εισόδου -48V, 0.27A, 13W
MTBF 50.000 ώρες
ΤΖΙΤΖΙΦΑ <1>
Πίνακας διευθύνσεων της MAC 1K
Μέγεθος απομονωτών 1M
Θερμοκρασία λειτουργίας 0℃~50℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40℃~70℃
Υγρασία αποθήκευσης 158mm ×100mm ×27mm
Διαστάσεις και βάρος 0,78 κλ (ακαθάριστο βάρος)

 

Διαταγή των πληροφοριών

 

Πρότυπο Περιγραφή
Lnk-1400p-SFP ίνα σημείο εισόδου-PSE 10/100Mbps στο διακόπτη Ethernet χαλκού: 1 SFP + σημείο εισόδου 4, εξαιρέσει των ενοτήτων SFP 220VAC σε -48VDC έξω, IEEE802.3af, δύναμη σημείου εισόδου: 15.4W ανά λιμένα σημείου εισόδου, εξωτερικός προσαρμοστής δύναμης
Lnk-1400pt-SFP ίνα σημείο εισόδου-PSE 10/100Mbps στο διακόπτη Ethernet χαλκού: 1 SFP + σημείο εισόδου 4, εξαιρέσει των ενοτήτων SFP 220VAC σε -48VDC έξω, IEEE802.3at, δύναμη PoE+: 25.5W ανά λιμένα σημείου εισόδου, εξωτερικός προσαρμοστής δύναμης

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
E-link China Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mike

Τηλ.:: +8613590128773

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
δύναμη πάνω στον εγχυτήρα ethernet

Η δύναμη Gigabit ε-συνδέσεων πάνω στη ράγα εισαγωγής δύναμης εγχυτήρων 12~48VDC Ethernet DIN/ο τοίχος τοποθετεί

Η ενιαία δύναμη λιμένων 60W πάνω στη ράγα υποστήριξης DIN συσκευών Ethernet/ο τοίχος τοποθετεί την εγκατάσταση

10/100/1000Mbps εγχυτήρας 95 σημείου εισόδου υψηλής δύναμης μετάδοση Watt 802.3bt 100m

48 βολτ 2 δύναμη σημείου εισόδου της Cisco λιμένων πάνω στον εγχυτήρα 10/100/1000Mbps 15.4W Ethernet

Βιομηχανικός διακόπτης σημείου εισόδου Ethernet

2 1000Base SFP - βιομηχανικός Gigabit Ethernet διακόπτης σημείου εισόδου Χ, διακόπτης σημείου εισόδου Rackmount Ethernet

Ανθεκτικός βιομηχανικός διακόπτης 4 λιμένας 10/100/1000T 802.3at PoE+ 2 λιμένας 100/1000X SFP σημείου εισόδου Ethernet

10/100/1000M δύναμη σημείου εισόδου 8 λιμένων πάνω στο διακόπτη 2 λιμένας 100/1000M SFP IP40 Ethernet Gigabit

IP40 βιομηχανικός διακόπτης 16 λιμένας 10/100/1000T 802.3at PoE+ 8 λιμένας 100/1000X SFP σημείου εισόδου Ethernet

SDI στο μετατροπέα οπτικών ινών

Μίνι 3g/hd-SDI στο μετατροπέα ινών με τη λειτουργία ελέγχου

3g-SDI SDI στο μετατροπέα 10KM οπτικών ινών μακροχρόνια ικανότητα μετάδοσης 2 Watt

HD SDI στο μετατροπέα οπτικών ινών με τον μπροστινό ήχο

Ethernet πέρα από το μετατροπέα ινών στοιχεία sd/hd/3g-SDI + RS485/RS422/RS232 + 10/100M

Αίτηση κράτησης

| Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας μετατροπέας μέσων ινών ethernet προμηθευτής. Copyright © 2017 - 2020 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.