E-link China Technology Co., Ltd.

Co. τεχνολογίας της Κίνας ε-συνδέσεων, ΕΠΕ.
Επαγγελματικός κατασκευαστής προϊόντων οπτικών επικοινωνιών ινών και μετάδοσης ασφάλειας CCTV

 

Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΒιομηχανικός μετατροπέας μέσων Ethernet

Οπτικοί βιομηχανικοί διακόπτες 8 λιμένας 1000Base-FX Ethernet Unmanaged SFP + 2 λιμένας 10/100/1000Base-TX

καλής ποιότητας Βιομηχανικός μετατροπέας μέσων Ethernet για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Βιομηχανικός μετατροπέας μέσων Ethernet για τις πωλήσεις
Ο μηχανικός έλυσε το πρόβλημά μας πολύ γρήγορα, και η υπηρεσία είναι πολύ καλή. Πολύ επαγγελματικό εργοστάσιο.

—— Robert lichtenstein-Καναδάς

Δεν είχα καμία ανησυχία, αγόραζα και εξέταζα, έτσι ο εξοπλισμός είναι εντάξει. Έτσι ο εξοπλισμός και λογιστικός είναι εντάξει, συνεχίζουμε και την επιχείρηση.

—— Anek – Ταϊλάνδη

Είμαι πολύ ικανοποιημένος με το μετατροπέα μέσων λαμβανόμενο, η ποιότητα διαταγής cOem είναι υψηλή.

—— Faize akçaba-Τουρκία

Οι πωλήσεις ε-συνδέσεων είναι πολύ επαγγελματικές, δίνουν μου όχι μόνο το προϊόν, αλλά και στη λύση. Όλοι οι μετατροπείς μέσων ινών ε-συνδέσεων και οι διακόπτες σημείου εισόδου λειτουργούν καλά.

—— Patrícia Maia-Βραζιλία

Είμαι Online Chat Now

Οπτικοί βιομηχανικοί διακόπτες 8 λιμένας 1000Base-FX Ethernet Unmanaged SFP + 2 λιμένας 10/100/1000Base-TX

Κίνα Οπτικοί βιομηχανικοί διακόπτες 8 λιμένας 1000Base-FX Ethernet Unmanaged SFP + 2 λιμένας 10/100/1000Base-TX προμηθευτής
Οπτικοί βιομηχανικοί διακόπτες 8 λιμένας 1000Base-FX Ethernet Unmanaged SFP + 2 λιμένας 10/100/1000Base-TX προμηθευτής Οπτικοί βιομηχανικοί διακόπτες 8 λιμένας 1000Base-FX Ethernet Unmanaged SFP + 2 λιμένας 10/100/1000Base-TX προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Οπτικοί βιομηχανικοί διακόπτες 8 λιμένας 1000Base-FX Ethernet Unmanaged SFP + 2 λιμένας 10/100/1000Base-TX

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: E-link
Πιστοποίηση: ISO9001, CE, FCC, RoHS
Αριθμό μοντέλου: Lnk-IMC800G σειρά

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1/pcs
Τιμή: USD 1-100 pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Οπτική ethernet συσκευασία εξαγωγής διακοπτών τυποποιημένη
Χρόνος παράδοσης: 3
Όροι πληρωμής: T/T, MoneyGram, Paypal, μεταλλικός θόρυβος μια τράπεζα, HSBC
Δυνατότητα προσφοράς: 100 τεμ
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Οπτική Switch Ethernet Ύφασμα διακοπτών: 24Gbps
Μνήμη απομονωτών SwithPacket: 1Mbit Μέγιστο μήκος πακέτων: 1522 ψηφιολέξεις
Connector: 2 Χ RJ45 Οπτικός λιμένας: 8x SFP
Επιτραπέζιο μέγεθος διευθύνσεων: 8K διευθύνσεις της MAC Θερμοκρασία λειτουργίας: -40°C σε 80°C
Θήκη: Aluminum case Εγγύηση: 5 χρόνια

 

Οπτικοί βιομηχανικοί διακόπτες 8 λιμένας 1000Base-FX Ethernet Unmanaged SFP + 2 λιμένας 10/100/1000Base-TX

 

 

Πρότυπο: Lnk-IMC800G σειρά

Επισκόπηση

Lnk-IMC800G είναι α 8 λιμένες 1000Base-FX SFP + οπτικός Ethernet διακόπτης 2 λιμένων 10/100/1000Base-τ. Ο διακόπτης παρέχει την αυλάκωση SFP για να υποστηρίξει τη χρήση της ενότητας πομποδεκτών SFP (μικρός τύπος Pluggable). Ο χρήστης μπορεί επέλεξε τους διαφορετικούς τύπους SFPs (1000M μόνο). Ο διακόπτης υποστηρίζει τη Single-mode ή πολλαπλού τρόπου ίνα 1 ή 2 πυρήνα. Το προϊόν λειτουργεί στις θερμοκρασίες που κυμαίνονται από -40Oc ως 80Oc και εγκατάσταση DIN-ραγών.

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • 8 1000Base-FX SFP + 2 10/100/1000Base-TX
  • ο λιμένας 10/100/1000Mbps RJ45 υποστηρίζει πλήρης/ημιαμφίδρομος, αυτόματος-διαπραγμάτευση, αυτόματο MDI/MDIX
  • Υποστηρίξεις εξωτερικό SFP
  • Έλεγχος ροής υποστηρίξεων 802.3x
  • Διεύθυνση υποστηρίξεων 8K MAC
  • πλαισίων 1M μπιτ μνήμης απομονωτών
  • Έξοχη lightening προστασία, προστασία IP40
  • Άριστη αποβολή θερμότητας χωρίς ανεμιστήρα
  • Παραγωγή ηλεκτρονόμων υποστηρίξεων για τη δύναμη και την αποτυχία λιμένων
  • Περιττές εισαγωγές δύναμης
  • DIN-ράγα υποστηρίξεων και εγκατάσταση τοίχος-υποστηριγμάτων
  • Περιβαλλοντικά -40°C στη λειτουργούσα θερμοκρασία 80°C (- 40°F σε 176°F)

Εξουσιοδότηση

  • πέντε ετών εξουσιοδότηση

Χαρακτηριστική εφαρμογή

Βιομηχανικό Unmanaged 8 λιμένας 1000Base-FX SFP + 2 οπτικός Ethernet διακόπτης λιμένων 10/100/1000Base-TX

Τεχνικοί δείκτες

Ethernet
Πρότυπα IEEE802.3 10Base-τ
IEEE802.3u 100Base-TX
IEEE802.3ab 1000Base-T/FX
IEEE802.3z 1000Base-Χ
Τύπος επεξεργασίας Αποθήκευσης και μεταβίβασης
Ύφασμα διακοπτών 24Gbps
Μπροστινό ποσοστό φίλτρων 14,880pps (10Mbps)
148,800pps (100Mbps)
1,488,000pps (1000Mbps)
Μνήμη απομονωτών SwithPacket 1 Mbit
Μέγιστο μήκος πακέτων 1522 ψηφιολέξεις
Επιτραπέζιο μέγεθος διευθύνσεων 8K διευθύνσεις της MAC
Συνδετήρας 2 Χ RJ45
Οπτικός λιμένας 8x SFP
Ηλεκτρικός και μηχανικός
Δύναμη εισαγωγής 12~36 VDC, περιττή διπλή δύναμη εισαγωγής
(τελικός φραγμός 6-καρφιτσών)
Κατανάλωση ισχύος Μέγιστο 7W (σύστημα no-load)
Μέγιστο 13W (πλήρης-φορτίο συστημάτων)
Δείκτες οδηγήσεων
Δύναμη Θέση δύναμης
Ethernet (ανά λιμένα) LINK/Activity, ταχύτητα
SFP (ανά λιμένα) LINK/Activity
Διαστάσεις (Λ Χ W Χ Χ) 138 × 112 × 60 χιλ.
Βάρος 710g
Περίβλημα Περίπτωση αργιλίου
Τοποθετώντας επιλογές Η ράγα DIN, τοίχος τοποθετεί το υποστήριγμα συμπεριλαμβανόμενο
Περιβαλλοντικός
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C σε 80°C (- 40°F σε 176°F) (κρύο ξεκίνημα σε -40°C)
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40°C σε 85°C (- 40°F σε 185°F)
Σχετική υγρασία 5% σε 95% non-condensing
MTBF > 300.000 ώρες
Εγκρίσεις ρύθμισης
ISO9001, CE, FCC, RoHS
EMI
EN55022: 2010+AC: το 2011, ταξινομεί το Α
Το EN 61000-3-2: 2006+A1: 2009+A2: 2009
Το EN 61000-3-3: 2013
EN55024: 2010
EMS
IEC 61000-4-2: 2008 (ESD)
IEC 61000-4-3: 2010 (RS)
IEC 61000-4-4: 2012 (EFT)
IEC 61000-4-5: 2014 (κύμα)
IEC 61000-4-6: 2013 (καίσιο)
IEC 61000-4-8: 2009 (PFMF)

 

 

 

Διαταγή των πληροφοριών

Πρότυπο Περιγραφή
Lnk-IMC800G Unmanaged 8 λιμένας 1000Base-FX SFP + 2 οπτικός Ethernet διακόπτης λιμένων 10/100/1000Base-TX
Επιλογές SFP Επιλογή SFP. Παρακαλώ επιλέξτε το SFP σας στη σελίδα επιλογών SFP μας (βιομηχανικό SFP).
Η ενότητα SFP πρόκειται να αγοραστεί χωριστά.
Να τοποθετήσει τις επιλογές Το υποστήριγμα DIN-ραγών προεπιλογής εγκατεστημένο, τοίχος τοποθετεί το υποστήριγμα συμπεριλαμβάνεται.
Επιλογές δύναμης 12-36VDC παροχή ηλεκτρικού ρεύματος. Ανοικτό καλώδιο για τον τελικό φραγμό
Η παροχή ηλεκτρικού ρεύματος πρόκειται να αγοραστεί χωριστά.
Συσκευασία & ναυτιλία

 

Οι υπηρεσίες μας
Η επαγγελματική ομάδα πωλήσεών μας και η ομάδα υποστήριξης τεχνολογίας θα απαντήσουν σε όλες τις ερωτήσεις σας και θα σιγουρευτούν τα προϊόντα μας καλύπτουν τις απαιτήσεις σας. Επίσης προσφέρουμε τη μακροπρόθεσμη μετά από-υπηρεσία.
Πληροφορίες επιχείρησης
Καθιερώνεται το 2001 & με κεντρικά γραφεία σε Shenzhen, Co. τεχνολογίας της Κίνας ε-συνδέσεων, ΕΠΕ (ε-σύνδεση) ένας κύριος κατασκευαστής προϊόντων βίντεο και ινών στην Κίνα. Τα κύρια προϊόντα μας περιλαμβάνουν τους ενεργούς εξοπλισμούς συμπεριλαμβανομένων των μετατροπέων μέσων ινών, των μετατροπέων ινών CCTV, της τηλεφωνικής ίνας Mux, των πομποδεκτών SFP, κ.λπ. Και επίσης παρέχουμε τα οπτικά παθητικά τμήματα ινών όπως το σκοινί, την πλεξίδα, τους προσαρμοστές & τους εξασθενητές μπαλωμάτων ινών. Με την πλούσια εμπειρία στην παροχή υψηλή - τα ποιοτικά προϊόντα στις τηλεπικοινωνίες και η επιχείρηση CCTV, ε-σύνδεση έχουν μια μεγάλη βάση κατασκευής σε Shenzhen, ικανό να παραδώσει τις οικονομικώς αποδοτικές λύσεις για να εξυπηρετήσουν τους πελάτες μας επιτυχώς.

Ποιότητα των προϊόντων:
• ISO9001 ποιοτικό σύστημα
• Περιβάλλον πλήρης-φάσματος και ηλεκτρική δοκιμή όλου του σχεδίου προϊόντων
• 48 ώρες που γερνούν τη δοκιμή πριν από την παράδοση
• Κατάλληλο CE, RoHS, FCC
Πλεονέκτημα προϊόντων:
• Χαμηλότερο κόστος
• Έτοιμος προς χρήση
• Κατασκευή-στη μακρινή διαγνωστική ικανότητα

Από την έναρξη των προϊόντων μας στην εγχώρια αγορά και τη διεθνή αγορά, έχουμε κερδίσει μια καλή φήμη για υψηλό μας - ποιοτικά προϊόντα και ειλικρινείς υπηρεσίες. Τα προϊόντα μας εφαρμόζονται ευρέως στα συστήματα δικτύων των τηλεπικοινωνιών, του ραδιοφώνου και της τηλεόρασης, δημόσια ασφάλεια, τράπεζα, ect. Για να συμφωνήσουμε με τις διαφορετικές ανάγκες των διαφορετικών πελατών, έχουμε τους ανθρώπους για να επισημάνουμε τις πιό πρόσφατες πληροφορίες αγοράς ώστε να κρατηθούν τα προϊόντα μας ανταγωνιστικά και ζωτικής σημασίας.
Οι πεπειραμένα πωλήσεις, το προσωπικό μας τεχνικής υποστήριξης και εφαρμοσμένης μηχανικής αφιερώνονται στην κατανόηση των απαιτήσεών σας και το σχεδιασμό των προϊόντων & των λύσεων για να ικανοποιήσουν τις ανάγκες σας. Θα είμαστε ευτυχείς να παρέχουμε σε σας οπτικά προϊόντα δικτύων ινών την καλύτερη τιμή, την ανώτερη ποιότητα και τη γρήγορη παράδοσή μας.
 
FAQ

1. Ποια είναι η εξουσιοδότηση στα μέρη που πωλείτε;
Όλα τα μέρη που πωλούνται από E-link Κίνα ανταποκρίνονται σε όλες τις προδιαγραφές κατασκευών και φέρνουν την εξουσιοδότηση ενός έτους. Μερικά προσαρμοσμένα προϊόντα θα μπορούσαν να φέρουν μέχρι τρία έτη εξουσιοδότησης.
2. Ποιες μεθόδους πληρωμής προσφέρετε;
Δεχόμαστε την πληρωμή μέσω T/T, της Western Union, MoneyGram και PayPal
3. Ποια είναι η ελάχιστη διαταγή σας;
Για να επιτύχουμε την ικανοποίηση των πελατών, δεχόμαστε τη διαταγή δειγμάτων, ακόμα και ενός κομματιού.

Πληρωμή

Βιομηχανικό Unmanaged 8 λιμένας 1000Base-FX SFP + 2 οπτικός Ethernet διακόπτης λιμένων 10/100/1000Base-TX

 

Συσκευασία

Πωλώντας μονάδες: Ενιαίο στοιχείο
Ενιαίο μέγεθος συσκευασίας: 20X15X7 εκατ.
Ενιαίο ακαθάριστο βάρος: 1,0 κλ
Τύπος συσκευασίας: Οπτική ethernet συσκευασία εξαγωγής διακοπτών τυποποιημένη
 

Στοιχεία επικοινωνίας
E-link China Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Anna Chen

Τηλ.:: +8615814685651

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
δύναμη πάνω στον εγχυτήρα ethernet

Η δύναμη Gigabit ε-συνδέσεων πάνω στη ράγα εισαγωγής δύναμης εγχυτήρων 12~48VDC Ethernet DIN/ο τοίχος τοποθετεί

Η ενιαία δύναμη λιμένων 60W πάνω στη ράγα υποστήριξης DIN συσκευών Ethernet/ο τοίχος τοποθετεί την εγκατάσταση

10/100/1000Mbps εγχυτήρας 95 σημείου εισόδου υψηλής δύναμης μετάδοση Watt 802.3bt 100m

48 βολτ 2 δύναμη σημείου εισόδου της Cisco λιμένων πάνω στον εγχυτήρα 10/100/1000Mbps 15.4W Ethernet

Βιομηχανικός διακόπτης σημείου εισόδου Ethernet

2 1000Base SFP - βιομηχανικός Gigabit Ethernet διακόπτης σημείου εισόδου Χ, διακόπτης σημείου εισόδου Rackmount Ethernet

Ανθεκτικός βιομηχανικός διακόπτης 4 λιμένας 10/100/1000T 802.3at PoE+ 2 λιμένας 100/1000X SFP σημείου εισόδου Ethernet

10/100/1000M δύναμη σημείου εισόδου 8 λιμένων πάνω στο διακόπτη 2 λιμένας 100/1000M SFP IP40 Ethernet Gigabit

IP40 βιομηχανικός διακόπτης 16 λιμένας 10/100/1000T 802.3at PoE+ 8 λιμένας 100/1000X SFP σημείου εισόδου Ethernet

SDI στο μετατροπέα οπτικών ινών

Μίνι 3g/hd-SDI στο μετατροπέα ινών με τη λειτουργία ελέγχου

3g-SDI SDI στο μετατροπέα 10KM οπτικών ινών μακροχρόνια ικανότητα μετάδοσης 2 Watt

HD SDI στο μετατροπέα οπτικών ινών με τον μπροστινό ήχο

Ethernet πέρα από το μετατροπέα ινών στοιχεία sd/hd/3g-SDI + RS485/RS422/RS232 + 10/100M

Αίτηση κράτησης

| Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας μετατροπέας μέσων ινών ethernet προμηθευτής. © 2017 - 2020 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.