E-link China Technology Co., Ltd.

Co. τεχνολογίας της Κίνας ε-συνδέσεων, ΕΠΕ.
Επαγγελματικός κατασκευαστής προϊόντων οπτικών επικοινωνιών ινών και μετάδοσης ασφάλειας CCTV

 

Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταhdmi πέρα από το διαλυτικό χρώματος οπτικών ινών

Μίνι 4K HDMI διαλυτικό χρώματος ινών μικροϋπολογιστών

Κίνα E-link China Technology Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Κίνα E-link China Technology Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Ο μηχανικός έλυσε το πρόβλημά μας πολύ γρήγορα, και η υπηρεσία είναι πολύ καλή. Πολύ επαγγελματικό εργοστάσιο.

—— Robert lichtenstein-Καναδάς

Δεν είχα καμία ανησυχία, αγόραζα και εξέταζα, έτσι ο εξοπλισμός είναι εντάξει. Έτσι ο εξοπλισμός και λογιστικός είναι εντάξει, συνεχίζουμε και την επιχείρηση.

—— Anek – Ταϊλάνδη

Είμαι πολύ ικανοποιημένος με το μετατροπέα μέσων λαμβανόμενο, η ποιότητα διαταγής cOem είναι υψηλή.

—— Faize akçaba-Τουρκία

Οι πωλήσεις ε-συνδέσεων είναι πολύ επαγγελματικές, δίνουν μου όχι μόνο το προϊόν, αλλά και στη λύση. Όλοι οι μετατροπείς μέσων ινών ε-συνδέσεων και οι διακόπτες σημείου εισόδου λειτουργούν καλά.

—— Patrícia Maia-Βραζιλία

Είμαι Online Chat Now

Μίνι 4K HDMI διαλυτικό χρώματος ινών μικροϋπολογιστών

Micro Mini 4K HDMI Fiber Extender
Micro Mini 4K HDMI Fiber Extender
video play

Μεγάλες Εικόνας :  Μίνι 4K HDMI διαλυτικό χρώματος ινών μικροϋπολογιστών

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: E-link
Πιστοποίηση: RoHS,CE,FCC
Αριθμό μοντέλου: Lnk-MH4K σειρά
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ζευγάρι
Τιμή: To be negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής
Χρόνος παράδοσης: 5-15Working ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000pcs/month
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Σήματα εισαγωγής: HDMI Συνδετήρας: Θηλυκός τύπος Α HDMI
Υποστήριξη σημάτων: Πρότυπα σχήματος HDMI 1.4a HDMI και HDCP υποχωρητικά Τηλεοπτική υποστήριξη: 1920x1200 / το 1080p@60Hz, μέχρι 4K* το 2K@30Hz
Ακουστική υποστήριξη: Dolby TrueHD, Dolby ψηφιακό συν, DTS, dts-ES 6,1, DTSHD, dts-hd-HRA, κύριος dts-HD, (PCM-2CH) Δυναμικό EDID: Βούλωμα & παιχνίδι, καμία ανάγκη να μάθει
Συνδετήρας ινών: SFP/LC Απόσταση μετάδοσης: 300m (πέρα από την ίνα OM3) Μέχρι 80km (πέρα από τη Single-mode ίνα)
Διάσταση (WxDxH): 3.07 X 1,06 X 0.69in (78x27x17mm) Βάρος: 50g / 0,11 λίβρες
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: 5VDC (USB-Γ) Εγκρίσεις ασφάλειας: CE, FCC, RoHS
Υψηλό φως:

HCCP1.2 HDMI πέρα από το διαλυτικό χρώματος οπτικών ινών

,

5W HDMI πέρα από το διαλυτικό χρώματος οπτικών ινών

,

OM3 οπτικός μετατροπέας Hdmi ινών

Μίνι 4K HDMI διαλυτικό χρώματος ινών μικροϋπολογιστών

Επισκόπηση

 

 

Το lnk-MH4K διαλυτικό χρώματος ινών σειράς 4K HDMI σχεδιάζεται για να υποστηρίξει τη μετάδοση ενός ασυμπίεστου χωρίς απώλειες σήματος HDMI 1.4a πέρα από τη οπτική ίνα μέχρι τις αποστάσεις 80km, σε ένα ψήφισμα 4Kx2K.

Η συσκευή αποστολής σημάτων μετατρέπει ένα σήμα HDMI σε ένα ενιαίο ρεύμα στοιχείων 10Gb/s τμηματικό για τη μετάδοση πέρα από τη οπτική ίνα. Ο δέκτης μετατρέπει τα τμηματικά στοιχεία πίσω σε ένα σήμα HDMI. Οι πομποδέκτες είναι RoHS υποχωρητικό και αμόλυβδο ανά απαιτήσεις στην Ευρώπη και την Κίνα. Αυτό το προϊόν είναι ιδανικό για την επίδειξη μεγάλος-οθόνης, τα συστήματα σύσκεψης και τη οικιακή ψυχαγωγία και ούτω καθεξής. Η συσκευή έχει τη δυνατότητα αντιπαρεμβατικού, να εξασφαλίσει τη σταθερότητα του σήματος.

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

►Υποστήριξη HDMI 1.4a και HCCP1.2

►Ασυμπίεστη μετάδοση, καμία καθυστέρηση, καμία απώλεια

►Υποστήριξη σημάτων της ΕΕΚ HPD DDC

►Ποσοστό στοιχείων μέχρι 10.3Gbps

►Διαβιβάστε μέχρι 80km πέρα από το καλώδιο ινών

►Υποστηρίζει όλους τους τρόπους μέχρι το ψήφισμα 4K* το 2K@30Hz

►Usb-γ συνδετήρας για την εισαγωγή δύναμης

►Καυτός-Pluggable, EMI/RFI ανθεκτικό

►Μικροσκοπικός τύπος για την ευκολία - - χρήση και εγκατάσταση

►Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: -10~60°C

 

 

Τεχνικοί δείκτες

 

 

Τύπος διαλυτικού χρώματος Συσκευή αποστολής σημάτων ινών για το σήμα HDMI πέρα από το καλώδιο οπτικής ίνας
Σήματα εισαγωγής HDMI
Συνδετήρας Θηλυκός τύπος Α HDMI
Υποστήριξη σημάτων Πρότυπα σχήματος HDMI 1.4a HDMI και HDCP υποχωρητικά
Τηλεοπτική υποστήριξη 1920x1200 / το 1080p@60Hz, μέχρι 4K* το 2K@30Hz
Ακουστική υποστήριξη Dolby TrueHD, Dolby ψηφιακό συν, DTS, dts-ES 6,1, DTSHD, dts-hd-HRA, κύριος dts-HD, (PCM-2CH)
Χρώμα Subsampling Διάστημα 420, 400 χρώματος
Δυναμικό EDID Βούλωμα & παιχνίδι, καμία ανάγκη να μάθει
Συνδετήρας ινών SFP/LC
Εύρος ζώνης 10.3Gbps
Απόσταση μετάδοσης 300m (πέρα από την ίνα OM3)
Μέχρι 80km (πέρα από τη Single-mode ίνα)
Λειτουργούσα θερμοκρασία -10 + 60°C
Θερμοκρασία αποθήκευσης -20 + 85°C
Υγρασία 5% σε 90% RH (non-condensing)
MTBF 100.000 ώρες
Διάσταση (WxDxH) 3.07 X 1,06 X 0.69in (78x27x17mm)
Βάρος 50g / 0,11 λίβρες
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 5V συνεχές ρεύμα (usb-γ)
Διασκεδασμός δύναμης <5w>
Εγκρίσεις ασφάλειας CE, FCC, RoHS

 

 

Διαταγή των πληροφοριών

 

Πρότυπο Περιγραφή
Lnk-mh4k-ΚΚ Μίνι HDMI διαλυτικό χρώματος ινών μικροϋπολογιστών: τηλεοπτικό σήμα 1-CH HDMI 1.4a (4K*2K), πολλαπλού τρόπου διπλή ίνα OM3, 300 μέτρα, LC, συμπεριλαμβανομένης 1 συσκευής αποστολής σημάτων & 1 δέκτη, εισαγωγή δύναμης USB
Lnk-mh4k-S20 Μίνι HDMI διαλυτικό χρώματος μικροϋπολογιστών: τηλεοπτικό σήμα 1-CH HDMI 1.4a (4K*2K), Single-mode ενιαία ίνα, 20km, LC, συμπεριλαμβανομένης 1 συσκευής αποστολής σημάτων & 1 δέκτη, εισαγωγή δύναμης USB
Lnk-mh4k-S40 Μίνι HDMI διαλυτικό χρώματος μικροϋπολογιστών: τηλεοπτικό σήμα 1-CH HDMI 1.4a (4K*2K), Single-mode ενιαία ίνα, 40km, LC, συμπεριλαμβανομένης 1 συσκευής αποστολής σημάτων & 1 δέκτη, εισαγωγή δύναμης USB
Lnk-mh4k-80 Μίνι HDMI διαλυτικό χρώματος μικροϋπολογιστών: τηλεοπτικό σήμα 1-CH HDMI 1.4a (4K*2K), Single-mode διπλή ίνα, 80km, LC, συμπεριλαμβανομένης 1 συσκευής αποστολής σημάτων & 1 δέκτη, εισαγωγή δύναμης USB
Lnk-mh4k-S80 Μίνι HDMI διαλυτικό χρώματος μικροϋπολογιστών: τηλεοπτικό σήμα 1-CH HDMI 1.4a (4K*2K), Single-mode ενιαία ίνα, 80km, LC, συμπεριλαμβανομένης 1 συσκευής αποστολής σημάτων & 1 δέκτη, εισαγωγή δύναμης USB

 

 

Εικόνα προϊόντων

Μίνι 4K HDMI διαλυτικό χρώματος ινών μικροϋπολογιστών 0

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
E-link China Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Tony Wang

Τηλ.:: +8613682459576

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
δύναμη πάνω στον εγχυτήρα ethernet

Η δύναμη Gigabit ε-συνδέσεων πάνω στη ράγα εισαγωγής δύναμης εγχυτήρων 12~48VDC Ethernet DIN/ο τοίχος τοποθετεί

Η ενιαία δύναμη λιμένων 60W πάνω στη ράγα υποστήριξης DIN συσκευών Ethernet/ο τοίχος τοποθετεί την εγκατάσταση

10/100/1000Mbps εγχυτήρας 95 σημείου εισόδου υψηλής δύναμης μετάδοση Watt 802.3bt 100m

48 βολτ 2 δύναμη σημείου εισόδου της Cisco λιμένων πάνω στον εγχυτήρα 10/100/1000Mbps 15.4W Ethernet

Βιομηχανικός διακόπτης σημείου εισόδου Ethernet

Μίνι βιομηχανικό 100/1000base-Χ SFP στο μετατροπέα MEDIA 10/100/1000base-τ 30W PoE+

Ανθεκτικός βιομηχανικός διακόπτης 4 λιμένας 10/100/1000T 802.3at PoE+ 2 λιμένας 100/1000X SFP σημείου εισόδου Ethernet

10/100/1000M δύναμη σημείου εισόδου 8 λιμένων πάνω στο διακόπτη 2 λιμένας 100/1000M SFP IP40 Ethernet Gigabit

IP40 βιομηχανικός διακόπτης 16 λιμένας 10/100/1000T 802.3at PoE+ 8 λιμένας 100/1000X SFP σημείου εισόδου Ethernet

SDI στο μετατροπέα οπτικών ινών

Μίνι 3g/hd-SDI στο διαλυτικό χρώματος μετατροπέων ινών με τη λειτουργία ελέγχου ή τα στοιχεία RS485

3g-SDI SDI στο τηλεοπτικό διαλυτικό χρώματος μετατροπέων οπτικών ινών πέρα από την ίνα 20KM μακροχρόνια μετάδοση

HD SDI στο μετατροπέα οπτικών ινών με τον μπροστινό ήχο

Ethernet πέρα από το μετατροπέα ινών στοιχεία sd/hd/3g-SDI + RS485/RS422/RS232 + 10/100M

Αίτηση κράτησης

| Sitemap

Πολιτική Απορρήτου | Κίνα καλός ποιότητας μετατροπέας μέσων ινών ethernet προμηθευτής. © 2017 - 2022 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.