E-link China Technology Co., Ltd.

Co. τεχνολογίας της Κίνας ε-συνδέσεων, ΕΠΕ.
Επαγγελματικός κατασκευαστής προϊόντων οπτικών επικοινωνιών ινών και μετάδοσης ασφάλειας CCTV

 

Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΜετατροπέας μέσων ινών σημείου εισόδου

Μετατροπέας μέσων οπτικών ινών σημείου εισόδου Ethernet Gigabit για τον ενιαίο τρόπο καμερών σημείου εισόδου IP

καλής ποιότητας Βιομηχανικός μετατροπέας μέσων Ethernet για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Βιομηχανικός μετατροπέας μέσων Ethernet για τις πωλήσεις
Ο μηχανικός έλυσε το πρόβλημά μας πολύ γρήγορα, και η υπηρεσία είναι πολύ καλή. Πολύ επαγγελματικό εργοστάσιο.

—— Robert lichtenstein-Καναδάς

Δεν είχα καμία ανησυχία, αγόραζα και εξέταζα, έτσι ο εξοπλισμός είναι εντάξει. Έτσι ο εξοπλισμός και λογιστικός είναι εντάξει, συνεχίζουμε και την επιχείρηση.

—— Anek – Ταϊλάνδη

Είμαι πολύ ικανοποιημένος με το μετατροπέα μέσων λαμβανόμενο, η ποιότητα διαταγής cOem είναι υψηλή.

—— Faize akçaba-Τουρκία

Οι πωλήσεις ε-συνδέσεων είναι πολύ επαγγελματικές, δίνουν μου όχι μόνο το προϊόν, αλλά και στη λύση. Όλοι οι μετατροπείς μέσων ινών ε-συνδέσεων και οι διακόπτες σημείου εισόδου λειτουργούν καλά.

—— Patrícia Maia-Βραζιλία

Είμαι Online Chat Now

Μετατροπέας μέσων οπτικών ινών σημείου εισόδου Ethernet Gigabit για τον ενιαίο τρόπο καμερών σημείου εισόδου IP

Κίνα Μετατροπέας μέσων οπτικών ινών σημείου εισόδου Ethernet Gigabit για τον ενιαίο τρόπο καμερών σημείου εισόδου IP προμηθευτής
Μετατροπέας μέσων οπτικών ινών σημείου εισόδου Ethernet Gigabit για τον ενιαίο τρόπο καμερών σημείου εισόδου IP προμηθευτής Μετατροπέας μέσων οπτικών ινών σημείου εισόδου Ethernet Gigabit για τον ενιαίο τρόπο καμερών σημείου εισόδου IP προμηθευτής Μετατροπέας μέσων οπτικών ινών σημείου εισόδου Ethernet Gigabit για τον ενιαίο τρόπο καμερών σημείου εισόδου IP προμηθευτής Μετατροπέας μέσων οπτικών ινών σημείου εισόδου Ethernet Gigabit για τον ενιαίο τρόπο καμερών σημείου εισόδου IP προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Μετατροπέας μέσων οπτικών ινών σημείου εισόδου Ethernet Gigabit για τον ενιαίο τρόπο καμερών σημείου εισόδου IP

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: E-link
Πιστοποίηση: CE/FCC/Rohs
Αριθμό μοντέλου: Lnk-POE001T

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υποδοχή σύνδεσης Fiber: SC Απόσταση: 20KM
Τύπος Fiber: ενιαίος τρόπος ταχύτητα δεδομένων: 10/100 Mbps
Δύναμη σημείου εισόδου: 25.5W Τροφοδοσία: DC48V 1.25A

μετατροπέας MEDIA σημείου εισόδου 10/100M πολλαπλού τρόπου 30w για τη κάμερα CCTV

Πρότυπο: Lnk-POE001T

Επισκόπηση

 

Οι πλούσιοι μετατροπείς MEDIA σημείου εισόδου χαρακτηριστικών γνωρισμάτων της ε-σύνδεσης συνδέουν διαφανώς το χαλκό με την ίνα προβλέποντας την εξουσία πάνω σε Ethernet το (PoE) στις πρότυπο-βασισμένες στις υποχωρητικές συσκευές σημείου εισόδου και PoE+ όπως οι κάμερες IP, τα τηλέφωνα VoIP και τα ασύρματα σημεία πρόσβασης.

Οι μετατροπείς μέσων σειράς ε-συνδέσεων lnk-POE001 είναι 10/100BaseT/TX στη δύναμη 100BaseFX πάνω στις συσκευές Ethernet το (PoE) που εξυπηρετούν δεδομένου ότι ο εξοπλισμός το (PSE) πρόσβασης δύναμης, που επιτρέπει στο μετατροπέα για να προβλέψει την εξουσία στο σημείο εισόδου IEEE802.3af το /at τυποποιημένος-υποχωρητικό τροφοδότησε τις συσκευές το (PDs) χρησιμοποιώντας τη στριμμένη σύνδεση ζευγαριού. Η δύναμη που διαβιβάζεται μαζί με τα στοιχεία σε ένα ενιαίο καλώδιο (RJ45) επιτρέπει σε σας για να επεκτείνει το δίκτυό σας όπου δεν υπάρχουν καμία ηλεκτροφόρο καλώδιο ή έξοδος, όπου επιθυμείτε να καθορίσετε τις συσκευές όπως Wifi - Aps, κάμερες IP ή τηλέφωνα IP, κ.λπ.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • 10/100Base-TX στην ίνα 100Base-Χ
  • Ίνα στο μετατροπέα Ethernet χαλκού και τον εγχυτήρα σημείου εισόδου όλοι σε μια συσκευή
  • Επεκτείνετε τις αποστάσεις δικτύων μέχρι 120km
  • Παρέχετε τη δύναμη PSE στις υποχωρητικές συσκευές σημείου εισόδου και PoE+
  • IEEE 802.3af και IEEE802.3at υποχωρητικά
  • Παρέχετε 15,4 έως 30 Watt της δύναμης σημείου εισόδου
  • IEEE802.3af με τη μέγιστη δύναμη 15,4 W, IEEE802.3at με τη μέγιστη δύναμη 30W.

 

Τεχνικοί δείκτες

 

Παράμετρος Προδιαγραφές
Πρότυπα IEEE802.3i 10Base-τ
IEEE802.3u 100Base-TX
IEEE802.3 100Base-FX
IEEE802.3x έλεγχος ροής
IEEE802.3af/at δύναμη πάνω σε Ethernet
Τύπος ινών Ενιαίος τρόπος το (SM): 9/125μm
Απόσταση Ενιαίος τρόπος: 20/40/60/80/100/120 χλμ
Ενιαίος ενιαίος τρόπος ινών: 20/40/60/80/100 χλμ
Κατηγορία-5 στριμμένα ζευγάρια: 100m
Ποσοστό ημερομηνίας 10/100Mpbs
Συνδετήρας RJ45, SC
Μήκος κύματος 1310nm, 1550nm
Διαγνωστικές οδηγήσεις Δύναμη, σύνδεση/δραστηριότητα
Δύναμη DC48V, 1.25A
Κατανάλωση ισχύος <3w>
Θερμοκρασία 0~50ºC (λειτουργία) -20~70ºC (αποθήκευση)
Υγρασία 5% ~ 90% non-condensing
Διάσταση 88x49x21mm

 

Εφαρμογή

 

Μετατροπέας μέσων οπτικών ινών σημείου εισόδου Ethernet Gigabit για τον ενιαίο τρόπο καμερών σημείου εισόδου IP

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
E-link China Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mike

Τηλ.:: +8613590128773

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
δύναμη πάνω στον εγχυτήρα ethernet

Η δύναμη Gigabit ε-συνδέσεων πάνω στη ράγα εισαγωγής δύναμης εγχυτήρων 12~48VDC Ethernet DIN/ο τοίχος τοποθετεί

Η ενιαία δύναμη λιμένων 60W πάνω στη ράγα υποστήριξης DIN συσκευών Ethernet/ο τοίχος τοποθετεί την εγκατάσταση

10/100/1000Mbps εγχυτήρας 95 σημείου εισόδου υψηλής δύναμης μετάδοση Watt 802.3bt 100m

48 βολτ 2 δύναμη σημείου εισόδου της Cisco λιμένων πάνω στον εγχυτήρα 10/100/1000Mbps 15.4W Ethernet

Βιομηχανικός διακόπτης σημείου εισόδου Ethernet

2 1000Base SFP - βιομηχανικός Gigabit Ethernet διακόπτης σημείου εισόδου Χ, διακόπτης σημείου εισόδου Rackmount Ethernet

Ανθεκτικός βιομηχανικός διακόπτης 4 λιμένας 10/100/1000T 802.3at PoE+ 2 λιμένας 100/1000X SFP σημείου εισόδου Ethernet

10/100/1000M δύναμη σημείου εισόδου 8 λιμένων πάνω στο διακόπτη 2 λιμένας 100/1000M SFP IP40 Ethernet Gigabit

IP40 βιομηχανικός διακόπτης 16 λιμένας 10/100/1000T 802.3at PoE+ 8 λιμένας 100/1000X SFP σημείου εισόδου Ethernet

SDI στο μετατροπέα οπτικών ινών

Μίνι 3g/hd-SDI στο μετατροπέα ινών με τη λειτουργία ελέγχου

3g-SDI SDI στο μετατροπέα 10KM οπτικών ινών μακροχρόνια ικανότητα μετάδοσης 2 Watt

HD SDI στο μετατροπέα οπτικών ινών με τον μπροστινό ήχο

Ethernet πέρα από το μετατροπέα ινών στοιχεία sd/hd/3g-SDI + RS485/RS422/RS232 + 10/100M

Αίτηση κράτησης

| Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας μετατροπέας μέσων ινών ethernet προμηθευτής. © 2017 - 2020 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.