E-link China Technology Co., Ltd.

Co. τεχνολογίας της Κίνας ε-συνδέσεων, ΕΠΕ.
Επαγγελματικός κατασκευαστής προϊόντων οπτικών επικοινωνιών ινών και μετάδοσης ασφάλειας CCTV

 

Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΜετατροπέας μέσων ινών σημείου εισόδου

10 / μετατροπέας μέσων ινών σημείου εισόδου 100/1000M πολλαπλού τρόπου με την εσωτερική δύναμη 15.4w

καλής ποιότητας Βιομηχανικός μετατροπέας μέσων Ethernet για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Βιομηχανικός μετατροπέας μέσων Ethernet για τις πωλήσεις
Ο μηχανικός έλυσε το πρόβλημά μας πολύ γρήγορα, και η υπηρεσία είναι πολύ καλή. Πολύ επαγγελματικό εργοστάσιο.

—— Robert lichtenstein-Καναδάς

Δεν είχα καμία ανησυχία, αγόραζα και εξέταζα, έτσι ο εξοπλισμός είναι εντάξει. Έτσι ο εξοπλισμός και λογιστικός είναι εντάξει, συνεχίζουμε και την επιχείρηση.

—— Anek – Ταϊλάνδη

Είμαι πολύ ικανοποιημένος με το μετατροπέα μέσων λαμβανόμενο, η ποιότητα διαταγής cOem είναι υψηλή.

—— Faize akçaba-Τουρκία

Οι πωλήσεις ε-συνδέσεων είναι πολύ επαγγελματικές, δίνουν μου όχι μόνο το προϊόν, αλλά και στη λύση. Όλοι οι μετατροπείς μέσων ινών ε-συνδέσεων και οι διακόπτες σημείου εισόδου λειτουργούν καλά.

—— Patrícia Maia-Βραζιλία

Είμαι Online Chat Now

10 / μετατροπέας μέσων ινών σημείου εισόδου 100/1000M πολλαπλού τρόπου με την εσωτερική δύναμη 15.4w

Κίνα 10 / μετατροπέας μέσων ινών σημείου εισόδου 100/1000M πολλαπλού τρόπου με την εσωτερική δύναμη 15.4w προμηθευτής
10 / μετατροπέας μέσων ινών σημείου εισόδου 100/1000M πολλαπλού τρόπου με την εσωτερική δύναμη 15.4w προμηθευτής 10 / μετατροπέας μέσων ινών σημείου εισόδου 100/1000M πολλαπλού τρόπου με την εσωτερική δύναμη 15.4w προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  10 / μετατροπέας μέσων ινών σημείου εισόδου 100/1000M πολλαπλού τρόπου με την εσωτερική δύναμη 15.4w

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: E-link
Πιστοποίηση: CE/FCC/Rohs
Αριθμό μοντέλου: Lnk-poe1000-Sc-M005

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Πρότυπα σημείου εισόδου: IEEE802.3af (15.4W) ταχύτητα δεδομένων: 10/100/1000M
Τύπος Fiber: Πολλαπλού τρόπου Απόσταση: 550m
Connector: RJ45/SC Τροφοδοσία: 100-240 V AC

10/100/1000Mbps πολλαπλού τρόπου μετατροπείς MEDIA σημείου εισόδου 550m 15.4w με την εσωτερική δύναμη

Πρότυπο: Lnk-poe1000-Sc-M005

Επισκόπηση

 

Lnk-POE1000 η σειρά είναι ένα 10/100/1000Base-TX σε 1000Base-FX (επίσης μπορεί να αναγκαστεί σε 100Base-FX) μετατροπέας μέσων, ο οποίος επιτρέπει σε δύο τύπους τμημάτων δικτύων για να συνδεθεί εύκολα. Συμμορφωμένος με τα πρότυπα IEEE802.3at ή IEEE802.3af, ο τροφοδοτημένος AC/DC μετατροπέας μέσων σημείου εισόδου είναι ένας εξοπλισμός το (PSE) πρόσβασης δύναμης που συνδυάζει τα στοιχεία που μεταφέρονται πέρα από μια οπτική ίνα συνδέει με την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 48V (ή άλλης τάσης), που προβλέπει την εξουσία σε IEEE802.3at ή τροφοδοτημένη τη IEEE802.3af συσκευή το (PD) πέρα από το καλώδιο CAT5e/CAT6 UTP (μήκος καλωδίων μέχρι 100meters/330feet). Ο μετατροπέας περιλαμβάνει έναν ενιαίο ελεγκτή λιμένων PSE, ο οποίος προσφέρει PD τα χαρακτηριστικά γνωρίσματα αντίληψης υπογραφών και ελέγχου δύναμης. Άλλα χαρακτηριστικά γνωρίσματα περιλαμβάνουν over-current την προστασία, τη λειτουργία LFP, κ.λπ. Το LFP (το ελάττωμα συνδέσεων διασχίζει) επιτρέπει στο μετατροπέα μέσων για να ελέγξει και την ίνα και το λιμένα χαλκού RX για την απώλεια σήματος. Σε περίπτωση απώλειας σήματος RX σε έναν λιμένα μέσων, ο μετατροπέας θα θέσει εκτός λειτουργίας αυτόματα το σήμα TX στον άλλο λιμένα μέσων, περνώντας κατά συνέπεια μέσω του ελαττώματος συνδέσεων.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • 10/100/1000Base-TX UTP στη μετατροπή μέσων ινών 1000Base-FX
  • IEEE802.3at/συμβατό σύστημα σημείου εισόδου PSE IEEE802.3af
  • Ενσωματωμένη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος AC/DC
  • Over-current προστασία
  • Επιλογή του Sc, LC, BiDi ή άλλων συνδετήρων για πολλαπλού τρόπου και singlemode
  • Αλλαγή ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ για να θέσει τις διαφορετικές διαμορφώσεις
  • LFP (το ελάττωμα συνδέσεων διασχίζει) υποστήριξη
Εξουσιοδότηση: 2 έτη
 

Τεχνικοί δείκτες

 

Ποσοστά στοιχείων 10/100/1000Mbps (IEEE802.3U IEEE802.3z 1000Base-Tx)
1000Mbps (1000Base-FX) ή 100Mbps (100Base-FX)
Απαιτήσεις δύναμης εισαγωγής
Τάση εισαγωγής 100 VAC σε 240 VAC
Συχνότητα εισαγωγής 47 Hz σε 63 Hz
Δύναμη πάνω στην παραγωγή Ethernet
Ανάθεση και πολικότητα καρφιτσών  
Για τα πρότυπα IEEE802.3af 1/2 (V+), 3/6 (Β)
Για τα πρότυπα IEEE802.3at (μέγιστο 30watts) 1/2 (V+), 3/6 (Β)
Για τα πρότυπα IEEE802.3at (μέγιστο 50watts) 1/2/4/5 (V+), 3/6/7/8 (Β)
Δύναμη παραγωγής παρακαλώ αναφερθείτε στη διαταγή των πληροφοριών
Αποδοτικότητα 75% λ.
Προστασία βραχυκυκλώματος αυτόματη αποκατάσταση
Πέρα από την τρέχουσα προστασία αυτόματη αποκατάσταση
Περιβαλλοντικές συνθήκες
Λειτουργούσα θερμοκρασία 0σε 50℃
Ψύξη ελεύθερη μεταφορά αέρα
Θερμοκρασία αποθήκευσης -20σε +85℃
Λειτουργούσα υγρασία 90% ανώτατος, non-condensing
Μηχανικές προδιαγραφές
Υλικό περίπτωσης Σίδηρος
Χρώμα περίπτωσης Μαύρος
Καθαρό βάρος 560g περ./μονάδα
Διαστάσεις 110 (W) Χ 40 (Χ) Χ 140 (L) (χιλ.)
Μην περιλάβετε το μήκος πομποδεκτών
Συνδετήρες
Κολπίσκος εναλλασσόμενου ρεύματος IEC-j-4
Τοπικό LAN Προστατευμένα rj-45
Ίνα δείτε τη διαταγή των πληροφοριών

 

 

Εφαρμογή

 

10 / μετατροπέας μέσων ινών σημείου εισόδου 100/1000M πολλαπλού τρόπου με την εσωτερική δύναμη 15.4w

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
E-link China Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mike

Τηλ.:: +8613590128773

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
δύναμη πάνω στον εγχυτήρα ethernet

Η δύναμη Gigabit ε-συνδέσεων πάνω στη ράγα εισαγωγής δύναμης εγχυτήρων 12~48VDC Ethernet DIN/ο τοίχος τοποθετεί

Η ενιαία δύναμη λιμένων 60W πάνω στη ράγα υποστήριξης DIN συσκευών Ethernet/ο τοίχος τοποθετεί την εγκατάσταση

10/100/1000Mbps εγχυτήρας 95 σημείου εισόδου υψηλής δύναμης μετάδοση Watt 802.3bt 100m

48 βολτ 2 δύναμη σημείου εισόδου της Cisco λιμένων πάνω στον εγχυτήρα 10/100/1000Mbps 15.4W Ethernet

Βιομηχανικός διακόπτης σημείου εισόδου Ethernet

2 1000Base SFP - βιομηχανικός Gigabit Ethernet διακόπτης σημείου εισόδου Χ, διακόπτης σημείου εισόδου Rackmount Ethernet

Ανθεκτικός βιομηχανικός διακόπτης 4 λιμένας 10/100/1000T 802.3at PoE+ 2 λιμένας 100/1000X SFP σημείου εισόδου Ethernet

10/100/1000M δύναμη σημείου εισόδου 8 λιμένων πάνω στο διακόπτη 2 λιμένας 100/1000M SFP IP40 Ethernet Gigabit

IP40 βιομηχανικός διακόπτης 16 λιμένας 10/100/1000T 802.3at PoE+ 8 λιμένας 100/1000X SFP σημείου εισόδου Ethernet

SDI στο μετατροπέα οπτικών ινών

Μίνι 3g/hd-SDI στο μετατροπέα ινών με τη λειτουργία ελέγχου

3g-SDI SDI στο μετατροπέα 10KM οπτικών ινών μακροχρόνια ικανότητα μετάδοσης 2 Watt

HD SDI στο μετατροπέα οπτικών ινών με τον μπροστινό ήχο

Ethernet πέρα από το μετατροπέα ινών στοιχεία sd/hd/3g-SDI + RS485/RS422/RS232 + 10/100M

Αίτηση κράτησης

| Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας μετατροπέας μέσων ινών ethernet προμηθευτής. © 2017 - 2020 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.