E-link China Technology Co., Ltd.

Co. τεχνολογίας της Κίνας ε-συνδέσεων, ΕΠΕ.
Επαγγελματικός κατασκευαστής προϊόντων οπτικών επικοινωνιών ινών και μετάδοσης ασφάλειας CCTV

 

Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

SDI στο μετατροπέα οπτικών ινών

Πιστοποίηση
Κίνα E-link China Technology Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Κίνα E-link China Technology Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Ο μηχανικός έλυσε το πρόβλημά μας πολύ γρήγορα, και η υπηρεσία είναι πολύ καλή. Πολύ επαγγελματικό εργοστάσιο.

—— Robert lichtenstein-Καναδάς

Δεν είχα καμία ανησυχία, αγόραζα και εξέταζα, έτσι ο εξοπλισμός είναι εντάξει. Έτσι ο εξοπλισμός και λογιστικός είναι εντάξει, συνεχίζουμε και την επιχείρηση.

—— Anek – Ταϊλάνδη

Είμαι πολύ ικανοποιημένος με το μετατροπέα μέσων λαμβανόμενο, η ποιότητα διαταγής cOem είναι υψηλή.

—— Faize akçaba-Τουρκία

Οι πωλήσεις ε-συνδέσεων είναι πολύ επαγγελματικές, δίνουν μου όχι μόνο το προϊόν, αλλά και στη λύση. Όλοι οι μετατροπείς μέσων ινών ε-συνδέσεων και οι διακόπτες σημείου εισόδου λειτουργούν καλά.

—— Patrícia Maia-Βραζιλία

Είμαι Online Chat Now

SDI στο μετατροπέα οπτικών ινών

(62)
Κίνα Μίνι πομποδέκτης 12G SDI οπτικών ινών στο μετατροπέα οπτικών ινών με τον οπίσθιο έλεγχο RS485 εργοστάσιο

Μίνι πομποδέκτης 12G SDI οπτικών ινών στο μετατροπέα οπτικών ινών με τον οπίσθιο έλεγχο RS485

Μίνι 12G SDI οπτικών ινών τηλεοπτικός μετατροπέας πομποδεκτών με τον έλεγχο και οπίσθιο RS48512g-SDI οπτικά πλεονεκτήματα μετατροπέων ινών ►Κάθε κανάλι SDI τον ήχο 8 καναλιών που ενσωματώνεται περιλαμβάνει ►Αυτ... Διαβάστε περισσότερα
2022-05-23 16:41:36
Κίνα Πομποδέκτης 8Ch 3g-SDI τηλεοπτικό 10G Ethernet ινών πέρα από το διαλυτικό χρώματος ινών με το βρόχο έξω εργοστάσιο

Πομποδέκτης 8Ch 3g-SDI τηλεοπτικό 10G Ethernet ινών πέρα από το διαλυτικό χρώματος ινών με το βρόχο έξω

Πομποδέκτης 8Ch 3g-SDI τηλεοπτικό 10G Ethernet ινών πέρα από το διαλυτικό χρώματος ινών με το βρόχο έξω 8 πλεονεκτήματα μετατροπέων καναλιών 3g-SDI ►Συμβατό σύστημα με το hd-SDI, SD-SDI, dvb-AST ►Σειρά εύρους ζ... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-15 19:49:27
Κίνα 4 κανάλι HD SDI στο μετατροπέα ινών εξίσωση καλωδίων 10km - 100km αυτόματη εργοστάσιο

4 κανάλι HD SDI στο μετατροπέα ινών εξίσωση καλωδίων 10km - 100km αυτόματη

Πομποδέκτης 4 ινών τηλεοπτικός μετατροπέας ινών καναλιών HD SDI 1080P υψηλής ευκρίνειαςHd-SDI πλεονεκτήματα διαλυτικών χρώματος ινών ►τηλεοπτική μετάδοση 4 καναλιών hd-SDI πέρα από την οπτική ίνα ►Αυτόματη εξίσ... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-15 10:57:56
Κίνα 2Ch αμφίδρομο 3G SDI οπτικών ινών μετατροπέων στο καυτό επίπεδο ραδιοφωνικής μετάδοσης βουλωμάτων ανταλλαγής καυτό εργοστάσιο

2Ch αμφίδρομο 3G SDI οπτικών ινών μετατροπέων στο καυτό επίπεδο ραδιοφωνικής μετάδοσης βουλωμάτων ανταλλαγής καυτό

2Ch αμφίδρομος μετατροπέας 3g-SDI με το στερεοφωνικό ακουστικό μικρόφωνο ελέγχου RS485/RS422 Αμφίδρομα οπτικά πλεονεκτήματα μετατροπέων 3g-SDI ►2Ch αμφίδρομη τηλεοπτική εισαγωγή 3g-SDI και παραγωγή, σήμα ελέγχο... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-15 10:56:42
Κίνα η ίνα υπολογιστών γραφείου 20Km στο μετατροπέα SDI ενσωμάτωσε τις ενότητες συστημάτων SFP CWDM εργοστάσιο

η ίνα υπολογιστών γραφείου 20Km στο μετατροπέα SDI ενσωμάτωσε τις ενότητες συστημάτων SFP CWDM

Μετατροπέας 3g-SDI BIDI με τον έλεγχο 100M RS422 αναλογικός τρι-ισόπεδος ήχος συγχρονισμού Ethernet Οπτικά πλεονεκτήματα μετατροπέων ινών ►βίντεο 3g-SDI 1Ch BIDI + οπίσθιοι αναλογικοί ήχος + 1Ch BIDI 2Ch οπίσθι... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-15 10:54:38
Κίνα RS422 RS232 RS485 SDI στο μετατροπέα 1310nm 1550nm CWDM οπτικών ινών εργοστάσιο

RS422 RS232 RS485 SDI στο μετατροπέα 1310nm 1550nm CWDM οπτικών ινών

Πολυδιαυλωτής ινών πομποδεκτών 3g/hd/sd-SDI SDI με τον έλεγχο 10/100M Ethernet RS422 Οπτικά πλεονεκτήματα μετατροπέων ινών ►Με το μακρινό & βίντεο ελέγχου & ήχου (ενδοσυνεννόηση) & επιστροφής ►Αυτόματη εξίσωση ... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-15 10:52:04
Κίνα 8 κανάλι 3G SDI στα οπτικά πρωτόκολλα 20km στοιχείων μετατροπέων αντίστροφα RS485 εργοστάσιο

8 κανάλι 3G SDI στα οπτικά πρωτόκολλα 20km στοιχείων μετατροπέων αντίστροφα RS485

Βίντεο 8-καναλιών 3g-SDI πομποδεκτών SDI με το μετατροπέα οπτικών ινών βρόχος-έξω 20KM πλεονεκτήματα μετατροπέων 3g-SDI 8Ch ►Αυτόματη εξίσωση καλωδίων για να εξασφαλίσει ακεραιότητα σημάτων ►Άμεσα συμβατός με κ... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-15 10:49:47
Κίνα Επίπεδο SDI ραδιοφωνικής μετάδοσης στο μετατροπέα 12G SDI οπτικών ινών στην απόσταση HDMI 2,0 40M 10KM εργοστάσιο

Επίπεδο SDI ραδιοφωνικής μετάδοσης στο μετατροπέα 12G SDI οπτικών ινών στην απόσταση HDMI 2,0 40M 10KM

SDI στο μετατροπέα 12g-SDI οπτικών ινών σε HDMI 2,0 ακουστικός τηλεοπτικός μετατροπέας για το επίπεδο ραδιοφωνικής μετάδοσης SDI στα πλεονεκτήματα μετατροπέων HDMI ►Μετατρέψτε το 12g-SDI σε HDMI 2.0b μέχρι 4K ... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-15 10:47:28
Κίνα 3G μονοκατευθυντικός τηλεοπτικός μετατροπέας 550m RS232 LC SDI καυτό SFP που συνδέεται με εργοστάσιο

3G μονοκατευθυντικός τηλεοπτικός μετατροπέας 550m RS232 LC SDI καυτό SFP που συνδέεται με

SDI στον τηλεοπτικό μετατροπέα μετατροπέων sd/hd/3g-SDI οπτικών ινών με το SFP καυτός-που συνδέεται Τηλεοπτικά πλεονεκτήματα μετατροπέων SDI Αυτόματη εξίσωση καλωδίων, που χρησιμοποιείται για όλο το ποσοστό κάτ... Διαβάστε περισσότερα
2022-01-05 18:17:34
Κίνα Μίνι HD 3G ινών βισμουθίου κατευθυντική SDI τηλεοπτική περίπτωση μονοκατευθυντικό LC αργιλίου μετατροπέων εργοστάσιο

Μίνι HD 3G ινών βισμουθίου κατευθυντική SDI τηλεοπτική περίπτωση μονοκατευθυντικό LC αργιλίου μετατροπέων

SDI στον αμφίδρομο μίνι τηλεοπτικό μετατροπέα ινών hd/3g-SDI μετατροπέων οπτικών ινών Hd/3g-SDI πλεονεκτήματα μετατροπέων ►Κάθε κανάλι τον ήχο 4 καναλιών που ενσωματώνεται περιλαμβάνει ►Αυτόματη εξίσωση καλωδίω... Διαβάστε περισσότερα
2022-01-05 18:15:01
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|
δύναμη πάνω στον εγχυτήρα ethernet

Η δύναμη Gigabit ε-συνδέσεων πάνω στη ράγα εισαγωγής δύναμης εγχυτήρων 12~48VDC Ethernet DIN/ο τοίχος τοποθετεί

Η ενιαία δύναμη λιμένων 60W πάνω στη ράγα υποστήριξης DIN συσκευών Ethernet/ο τοίχος τοποθετεί την εγκατάσταση

10/100/1000Mbps εγχυτήρας 95 σημείου εισόδου υψηλής δύναμης μετάδοση Watt 802.3bt 100m

48 βολτ 2 δύναμη σημείου εισόδου της Cisco λιμένων πάνω στον εγχυτήρα 10/100/1000Mbps 15.4W Ethernet

Βιομηχανικός διακόπτης σημείου εισόδου Ethernet

Μίνι βιομηχανικό 100/1000base-Χ SFP στο μετατροπέα MEDIA 10/100/1000base-τ 30W PoE+

Ανθεκτικός βιομηχανικός διακόπτης 4 λιμένας 10/100/1000T 802.3at PoE+ 2 λιμένας 100/1000X SFP σημείου εισόδου Ethernet

10/100/1000M δύναμη σημείου εισόδου 8 λιμένων πάνω στο διακόπτη 2 λιμένας 100/1000M SFP IP40 Ethernet Gigabit

IP40 βιομηχανικός διακόπτης 16 λιμένας 10/100/1000T 802.3at PoE+ 8 λιμένας 100/1000X SFP σημείου εισόδου Ethernet

SDI στο μετατροπέα οπτικών ινών

Μίνι 3g/hd-SDI στο διαλυτικό χρώματος μετατροπέων ινών με τη λειτουργία ελέγχου ή τα στοιχεία RS485

3g-SDI SDI στο τηλεοπτικό διαλυτικό χρώματος μετατροπέων οπτικών ινών πέρα από την ίνα 20KM μακροχρόνια μετάδοση

HD SDI στο μετατροπέα οπτικών ινών με τον μπροστινό ήχο

Ethernet πέρα από το μετατροπέα ινών στοιχεία sd/hd/3g-SDI + RS485/RS422/RS232 + 10/100M

Αίτηση κράτησης

| Sitemap

Πολιτική Απορρήτου | Κίνα καλός ποιότητας μετατροπέας μέσων ινών ethernet προμηθευτής. © 2017 - 2022 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.